ZAVRIEŤ

Zľava, zľavička aj megazľava

Každá zľava, ktorá stojí za zmienku, má u nás svoje miesto


 
Zadajte funkčnú e-mailovú adresu!

Je to zadarmo           Bez viazanosti           S možnosťou odhlásenia
Zatvoriť Vyhľadávame najlepšie zľavy Najvýhodnejšie ponuky zo zľavových portálov, výpredaje aj akciové letáky
Platnosť ponuky už vypršala, je nám ľúto. Ak chcete byť do budúcnosti informovaný o podobných zľavách, kliknite na sledovať ponuky.

Soľná terapia s himalájskou soľou 1-5 vstupov

To, že soľ je nad zlato, asi viete. Čo potom taká himalájska soľ? Doprajte svojmu telu pobyt v unikátnej soľnej izbe z himalájskych soľných kryštálov, ktoré sú skutočným zázrakom pre vaše zdravie a krásu.

Na výber máte

1×30-minútový vstup pre 1 osobupermanentku pre 1 osobu (5×30 minútový vstup)možnosť dokúpenia soľnej infrakabíny na mieste
O význame soľných jaskýň tu

Himalájska soľ

Kryštalická soľ z Himalájí je podľa našich poznatkov najčistejšia a najzdravšia soľ. Nachádza sa v hĺbke Himalájí a do dnešného dňa sa ťaží ručne. Má viacero jedinečných vlastností:

obsahuje 84 druhov minerálnych látok a stopových prvkovje úplne čistá, bez znečistenia a bez primiešania nečistôt z okoliavzhľadom na zloženie a vznik má jedinečnú farebnosť a krásu
Účinky himalájskej soľnej jaskyne sú vhodné:

pri alergiáchpri ochoreniach dýchacích ciestpri astmena bolesti nervového pôvodupri vysokom krvnom tlakupri reumepri detoxikácii organizmupri procese starnutiapri poruche spánku aj u hyperaktívnych detípri kožných ochoreniach – ekzémoch, psoriáze, akné
Vyskúšajte unikátne účinky himalájskej soľnej jaskyne na vlastnej koži. Ide o unikátnu a finančne nenáročnú investíciu do vášho zdravia a zdravia vášho dieťaťa. Dieťa do 3 rokov má navyše pobyt úplne zdarma!

V Himaláj centre si navyše môžete doobjednať i pobyt v soľnej infrakabíne, ktorá je vynikajúca na detoxikáciu tela, na chudnutie, na zmiernenie bolestí, na čistenie pleti, na posilnenie imunitného systému a na liečbu celulitídy. Pri zakúpení infrakabíny dostanete nápoj zdarma.

3.49 30


1 recenzia na túto ponuku
Ľubomír švenk
30. decembra 2013 o 09:49:15

Napíšte vašu recenziu
Ohodnotťe najskôr hviezdičkami


Ďalšie 4 podobné zľavy

Načítaj ďalšie zľavyCopyright © 2010 - 2014 ADV Europe, s.r.o.  |  Všetky práva vyhradené  |   Podmienky používania
Be1.sk