ZAVRIEŤ

Nechaj si svoje peniaze, na horšie časy.

Vďaka našim zľavám si urobíš radosť aj poriadne ušetríš


 
Zadajte funkčnú e-mailovú adresu!

Je to zadarmo           Bez viazanosti           S možnosťou odhlásenia
Zatvoriť Vyhľadávame najlepšie zľavy Najvýhodnejšie ponuky zo zľavových portálov, výpredaje aj akciové letáky
Platnosť ponuky už vypršala, je nám ľúto. Ak chcete byť do budúcnosti informovaný o podobných zľavách, kliknite na sledovať ponuky.

Pobyt v Tatranskej Štrbe. Skúste pravý zážitok

Podrobnosti o zľave Útulný hotel Sosna s rodinnou atmosférou a pestrou ponukou využitia voľného času v blízkom okolí, sa preslávil po odvysielaní filmu Fontána pre Zuzanu 2 v roku 1993 a zahrali si tu zvučné mená slovenského šoubiznisu.

Hotel Ponúka ubytovanie za výhodné ceny v izbách s vlastným hygienickým zariadením, ako aj stravovanie v reštaurácii s pestrým výberom chutných jedál.

UbytovanieHotel ponúka komfortné ubytovanie v 14-tich priestranných izbách s celkovým počtom 50 lôžok.

Reštaurácia

Začnite svoj deň bohatými raňajkami v reštaurácii, vyberte si zo širokej ponuky hlavných jedál, alebo sa jednoducho zastavte na kávu. Reštauráciu je otvorená od 8.00 do 21.00h.

Aktivity v okolíOkolie hotela Sosna ponúka možnosti na relaxáciu, oddych i športovanie. Od prechádzok v prírode, cez vysokohorskú turistiku, splav na raftoch, jazdu na koňoch.Pre lyžiarov je tu najznámejšie lyžiarske stredisko Areál snov na Štrbskom Plese, či Lopušná Dolina s trasami rôznych náročností a možnosťou nočnej lyžovačky.

V susednom hoteli je možné navštíviť wellness centrum.

V blízkosti hotela je zastávka ozubnicovej železnice, ktorá premáva zo stanice Štrba na Štrbské Pleso. Neďaleko hotela sa nachádza zastávka diaľkových autobusov aj železničná stanica Štrba.

LyžovanieTATRANSKÁ ŠTRBA - 1 kmŠTRBSKÉ PLESO - 7 kmLOPUŠNÁ DOLINA - SVIT - 5 kmLUČIVNÁ - 3 kmSTARÝ SMOKOVEC - 20 kmTATRANSKÁ LOMNICA, SKALNATÉ PLESO - 25 kmBEŽECKÁ STOPA V OKOLÍ OBCE - 5 kmBEŽECKÉ LYŽOVANIE - ŠTRBSKÉ PLESO - 7 km


Viac o možnostiach v okolí TU
SR www.zlavadna.sk

39.8 33


0 recenzií na túto ponuku
Zatiaľ tu nemáme receziu.
Buďte prví, pridajte ju!

Napíšte vašu recenziu
Ohodnotťe najskôr hviezdičkami


Ďalšie 4 podobné zľavy

Načítaj ďalšie zľavyCopyright © 2010 - 2014 ADV Europe, s.r.o.  |  Všetky práva vyhradené  |   Podmienky používania
Be1.sk