Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Dohovorte sa na dovolenke Letný intenzívny týždenný kurz Holiday English.

46
Popis ponuky

Why couldn't Cinderella be a good soccer player? She lost her shoe, she ran away from the ball, and her coach was a pumpkin.

Pokiaľ nad týmto vtipom len nechápavo krútite hlavou, zaručene vám pomôže týždenný intenzívny kurz angličtiny Holiday English. A nie je zďaleka užitočný len pri dekódovaní slovných hračiek – odstráni aj váš strach z komunikácie v zahraničí a dobre poslúži aj v množstve iných situácií.

Ide o kurz, ktorý je zameraný na angličtinu potrebnú na dovolenke: komunikácia na letisku, v hoteli, v reštaurácii, rezervácie, riešenie problémov, pýtanie sa na cestu a pod. Taktiež sa na ňom simulujú situácie, ktoré môžu na dovolenke nastať. Kurz sa zameriava na potrebnú slovnú zásobu a obsahuje veľa komunikácie.

Váš kupón zahŕňa:
  • Intenzívny týždňový kurz angličtiny - 10 hodín po 50 minút (2× 50 minút denne)
  • Občerstvenie (voda, káva, čaj)
  • Učebné materiály
  • Bezplatné parkovanie v okolí budovy

Každý pracovný deň sú dve vyučovacie hodiny. Na konci kurzu zvládnete základné dorozumenie sa v anglickom jazyku (nielen) na dovolenke!

Kurzy sa budú uskutočňovať v poobedňajších a večerných hodinách (16:00 – 18:00 hod. alebo 18:00 – 20:00 hod.). Vhodné sú iba pre záujemcov so zvládnutými základmi angličtiny (mierne pokročilí a pokročilí).

Kurz bude otvorený pri minimálnom počte 5 študentov. Vedený bude lektormi jazykovej školy The Flow, ktorí majú dlhoročné skúsenosti s výučbou a angličtinu vyštudovali.
29,90 €
55 €

Kúpené
1x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
29,90 €
55 €

Kúpené
1x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

50