Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

LED bodové svietidlo, kvalitné osvetlenie do vašej domácnosti. Dizajnová bodová žiarovka má vysokú svietivosť.

53
Popis ponuky

LED bodové svietidlo!

Bodová žiarovka má vysokú svietivosť, je vybavená vysokoúčinným a dizajnovo lákavým hliníkovým telom, ktoré dobre odvádza teplo a takto zabezpečuje stabilnú teplotu a chladenie LED žiarovky. 3x účinnejšia ako klasické žiarovky, má dlhšiu životnosť. Odporúča sa používať túto žiarovku na miestach kde si želáte vyplniť priestor svetlom a dať priestoru ucelenú formu a plnosť svetla.

- Príkon 9 W

- Priemer: 15 cm

- Hrúbka: 8 cm

- Farba svetla: teplá biela

Dôležité informácie

Po kliknutí na tlačítko kúpim si vyberte spôsob platby. V objednávkovom formulári je veľmi dôležité uviesť presne: meno a priezvisko, doručovaciu adresu, kontaktné telefonné číslo a emailovú adresu. Fotografie sú ilustratívne.

Podmienky využitia

S kupónom tu zakúpeným nemáte žiadne iné starosti, len ho uhradiť. Termín dodania tovaru je max. 20 dní od právoplatne uzatvorenej zmulvy, t.j. pre platbu bankovým prevodom po obdržaní platby na náš účet, pre platbu dobierkou pri potvrdení objednávky dodavateľom . Temín dodania tovaru je max 20 dní, ale my sa neustále snažíme dodaciu lehotu skrátiť. Zásielku Vám doručíme kuriérom, ktorý Vás bude kontaktovať na Vámi udanom telefonnom čísle, ohľadne termínu doručenia zásielky.
10,50 €
22,50 €

Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
10,50 €
22,50 €

Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

62
33
36
45