Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Prenosný držiak na tablet, vďaka variabilite nastavenia sklonu zaručuje pohodlnú pozíciu pri práci a sledovaní displeja.

61
Popis ponuky

Prenosný držiak pre Tablet

- Stojan na tablety; vďaka viacerim možnostiam nastavenia sklonu zaručuje najpohodlnejšiu pozíciu pri práci a sledovaní displeja - Vhodné na vertikálne umiestnenie tabletov pri čítaní alebo na horizontálne umiestnenie pri prehliadaní internetu, hraní hier alebo sledovaní filmov - Ľahký, plochý, kompaktný a skladací: umožňuje jednoduché uloženie aj prenášanie - Vhodné na zariadenia dotykové tablety uhlopriečky 7 až 10"" - Gumené podložky chránia tablet pred skĺznutím a poškriabaním - Základňa stojana otočná o 360 stupňov, vybavená protisklzovými prvkami"

- Hmotnosť: 90g

- Rozmery: 18x2,6x3,2 cm

- Uhol spodných nôh: 1-60°

- Uhol horného opierka: 1-120°

Dôležité informácie

Po kliknutí na tlačítko kúpim si vyberte spôsob platby. V objednávkovom formulári je veľmi dôležité uviesť presne: meno a priezvisko, doručovaciu adresu, kontaktné telefonné číslo a emailovú adresu. Fotografie sú ilustratívne.

Podmienky využitia

S kupónom tu zakúpeným nemáte žiadne iné starosti, len ho uhradiť. Termín dodania tovaru je max. 20 dní od právoplatne uzatvorenej zmulvy, t.j. pre platbu bankovým prevodom po obdržaní platby na náš účet, pre platbu dobierkou pri potvrdení objednávky dodavateľom . Temín dodania tovaru je max 20 dní, ale my sa neustále snažíme dodaciu lehotu skrátiť. Zásielku Vám doručíme kuriérom, ktorý Vás bude kontaktovať na Vámi udanom telefonnom čísle, ohľadne termínu doručenia zásielky.
6,50 €
16,50 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
6,50 €
16,50 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

62
33
36
45