Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Samolepiaci svetelný pás RGB 7.2W/24V jednofarebný, obsahuje až 60 ks LED svetiel na 1 meter. Originálna dekorácia do interiérov.

69
Popis ponuky

Pás RGB 7.2W/24V jednofarebný obsahuje 60 ks LED na 1 meter. Je bez krytia (IP20). Využíva sa v interiéroch. V prašnom prostredí je možné ho využiť, ak je osadený v hliníkovej lište. Nie je vhodný do vlhkého, mokrého a vysoko prašného prostredia. Pásy sa skladujú v 5-metrových kotúčoch, sú samolepiece. Odporúčame na dekoračné účely, na osvetlenie stropu a reklamných tabúľ.

Existujú dva druhy farieb: biela, modrý

Dôležité informácie

Po kliknutí na tlačítko kúpim si vyberte spôsob platby. V objednávkovom formulári je veľmi dôležité uviesť presne: meno a priezvisko, doručovaciu adresu, kontaktné telefonné číslo a emailovú adresu. Fotografie sú ilustratívne.

Podmienky využitia

S kupónom tu zakúpeným nemáte žiadne iné starosti, len ho uhradiť. Termín dodania tovaru je max. 20 dní od právoplatne uzatvorenej zmulvy, t.j. pre platbu bankovým prevodom po obdržaní platby na náš účet, pre platbu dobierkou pri potvrdení objednávky dodavateľom . Temín dodania tovaru je max 20 dní, ale my sa neustále snažíme dodaciu lehotu skrátiť. Zásielku Vám doručíme kuriérom, ktorý Vás bude kontaktovať na Vámi udanom telefonnom čísle, ohľadne termínu doručenia zásielky.
10,50 €
33,50 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
10,50 €
33,50 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

62
33
36
45