Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Pekáč s keramickým povrchom, na ktorý sa žiadne jedlo neprilepí. Ideálny pre zdravé varenie bez použitia tuku.

61
Popis ponuky

Pekáč s keramickým povrchom

Vôňa čerstvého pečeného koláča uchváti Vaše zmysly. Vyskúšajte nové možnosti s farebným pekáčom na pečenie, vďaka ktorým si budete môcť vychutnať dozlatista upečené koláče alebo bábovky bez prilepenie!

Formy na pečenie sú vyrobené z hliníka, pokryté prírodnou keramickou vrstvou. Na keramický povrch sa cesto neprilepí, takže sa nevyžaduje žiadne mazanie formy tukom alebo obloženie papierom na pečenie. Upečiete vždy dozlatista, dochrumkava a rovnomerne.

Rozmery:vnútorné: 35* 25 cm; vonkajšie: 40*27,5 cm; výška: 6 cm

Váha: 795 g

Farba: červená

Použiteľný aj v elektrickej aj v plynovej rúre.

Čistenie s tekutým čistiacim prostriedkom. Pozor, nepoškriabať s tuhými predmetmi!

Dôležité informácie

Po kliknutí na tlačítko kúpim si vyberte spôsob platby. V objednávkovom formulári je veľmi dôležité uviesť presne: meno a priezvisko, doručovaciu adresu, kontaktné telefonné číslo a emailovú adresu. Fotografie sú ilustratívne.

Podmienky využitia

S kupónom tu zakúpeným nemáte žiadne iné starosti, len ho uhradiť. Termín dodania tovaru je max. 20 dní od právoplatne uzatvorenej zmulvy, t.j. pre platbu bankovým prevodom po obdržaní platby na náš účet, pre platbu dobierkou pri potvrdení objednávky dodavateľom . Temín dodania tovaru je max 20 dní, ale my sa neustále snažíme dodaciu lehotu skrátiť. Zásielku Vám doručíme kuriérom, ktorý Vás bude kontaktovať na Vámi udanom telefonnom čísle, ohľadne termínu doručenia zásielky.
13 €
33,50 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
13 €
33,50 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

65
62
13
76