Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Univerzálny kľúč - špeciálna upínacia hlava sa prispôsobí akejkoľvek skrutke.

68
Popis ponuky

Novinka na trhu! Univerzálny kľúč je nenahraditeľná pomôcka pre všetkých kutilov. Súprava pozostáva z dvoch univerzálných kľúčov, s ktorými si poradíte s akýmkoľvek problémom, ku skrutkám sa dostanete ľahko a rýchlo! Iba dva kľúče Vám teraz nahradia celú sadu kľúčov.

Tlak pôsobí naraz v troch bodoch, a tým zabezpečuje ľahké ale predsa silné uchopenie šróbov! Tajomstvo spočívá v špeciálnej upínacej hlave, ktorá sa okamžite a ľahko prispôsobí akejkoľvek skrutke.

Vhodné na uchytenie aj akejkoľvek rúry, alebo ako univerzálný pomocník pri opravách automobilu. Nastavte s nimi zrkadlo na motocykly, alebo dotiahnite povolené skrutky na akumulátore vašeho auta. Výborné na doťahovanie alebo povolovanie skrutiek o veľkosti 9 - 32 mm.

Obsah balenia:

1 ks Univerzálny kľúč (9-14 mm a 16-22 mm)

1 ks Univerzálny kľúč (24 -32 mm)

Dôležité informácie

Po kliknutí na tlačítko kúpim si vyberte spôsob platby. V objednávkovom formulári je veľmi dôležité uviesť presne: meno a priezvisko, doručovaciu adresu, kontaktné telefonné číslo a emailovú adresu. Fotografie sú ilustratívne.

Podmienky využitia

S kupónom tu zakúpeným nemáte žiadne iné starosti, len ho uhradiť. Termín dodania tovaru je max. 20 dní od právoplatne uzatvorenej zmulvy, t.j. pre platbu bankovým prevodom po obdržaní platby na náš účet, pre platbu dobierkou pri potvrdení objednávky dodavateľom . Temín dodania tovaru je max 20 dní, ale my sa neustále snažíme dodaciu lehotu skrátiť. Zásielku Vám doručíme kuriérom, ktorý Vás bude kontaktovať na Vámi udanom telefonnom čísle, ohľadne termínu doručenia zásielky.
9 €
28 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
9 €
28 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

62
33
36
45