Praktický 7 dielny set nožov s keramickým povrchom a škrabka ako darček k sade. Ergonometrický tvar a silikonová rukoväť.

Mrzí nás to, ale platnosť tejto ponuky už vypršala.
Popis ponuky
7 dilena sada nožov s keramickým povrchom + škrabka ako darček

V tejto sade nožov sa spojila zkušenosť s kvalitou. Kvalitné oceľové čepele s keramickým poťahom si zachovajú svoju ostrosť aj niekoľko rokov. Vďaka keramickému povrchu sú ľahko umyvateľné, sú nepriľnavé.

Vlastnosti nožov:

uchovávajú vitamíny v ovocí a zelenine

obmedzujú oxidáciu v mieste rezu (ovocie a zelenina v mieste rezu nehnednú)

neovplyvňujú chuť krájaných potravín (ovocie a zelenina nemajú kovovú chuť)

vďaka ergonometrickému tvaru a silikonovej rukoväti používanie nožov je bezpečné a pohodlné.

Dôležité informácie

Po kliknutí na tlačítko kúpim si vyberte spôsob platby. V objednávkovom formulári je veľmi dôležité uviesť presne: meno a priezvisko, doručovaciu adresu, kontaktné telefonné číslo a emailovú adresu. Fotografie sú ilustratívne.

Podmienky využitia

S kupónom tu zakúpeným nemáte žiadne iné starosti, len ho uhradiť. Termín dodania tovaru je max. 20 dní od právoplatne uzatvorenej zmulvy, t.j. pre platbu bankovým prevodom po obdržaní platby na náš účet, pre platbu dobierkou pri potvrdení objednávky dodavateľom . Temín dodania tovaru je max 20 dní, ale my sa neustále snažíme dodaciu lehotu skrátiť. Zásielku Vám doručíme kuriérom, ktorý Vás bude kontaktovať na Vámi udanom telefonnom čísle, ohľadne termínu doručenia zásielky.
Recenzie k ponuke0
0 recenzií
Táto ponuka nemá žiadne recenzie.
Kúpené:
0x
Vyprší:
o 5 dní
Poskytuje:


12,50 €
20 €

Tieto ponuky by vás mohli zaujímať