Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Samostmievací zvárací štít, určený k ochrane očí a hlavy pri zváračských prácach. Zdrojom energie je solárny panel, akumulátor sa nenabíja.

57
Popis ponuky

Samostmievacia zváračská kukla, určená k ochrane očí a hlavy pri zváračských prácach, vykonávaných všetkými bežne používanými metódami - elektródou (MMA), v ochrannej atmosfére (MIG / MAG), metódou WIG (TIG) alebo plazmou (vrátane plazmového rezania).

Technické údaje:

Rozmery kazety: 110x90x9 mm

Zorné pole: 98X40 mm

Reakčná doba stmievania: <0,0003 S

Stupne tmavosti: DIN 9 – DIN 13

Stupeň svetlosti: DIN 4

Ochrana UV a IR

UV/IR ochrana: DIN 15 alebo viac

Zdroj energie: solárny panel, akumulátor netreba nabíjaťl

Za/vypínanie: automatické

Reakčný čas stmievania / zosvetľovania: 0,4 s

Prevádzková teplota: -5 °C + 55 °C

Hmotnosť: 475 g

Dôležité informácie

Po kliknutí na tlačítko kúpim si vyberte spôsob platby. V objednávkovom formulári je veľmi dôležité uviesť presne: meno a priezvisko, doručovaciu adresu, kontaktné telefonné číslo a emailovú adresu. Fotografie sú ilustratívne.

Podmienky využitia

S kupónom tu zakúpeným nemáte žiadne iné starosti, len ho uhradiť. Termín dodania tovaru je max. 20 dní od právoplatne uzatvorenej zmulvy, t.j. pre platbu bankovým prevodom po obdržaní platby na náš účet, pre platbu dobierkou pri potvrdení objednávky dodavateľom . Temín dodania tovaru je max 20 dní, ale my sa neustále snažíme dodaciu lehotu skrátiť. Zásielku Vám doručíme kuriérom, ktorý Vás bude kontaktovať na Vámi udanom telefonnom čísle, ohľadne termínu doručenia zásielky.
37 €
87 €

Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
37 €
87 €

Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

26
67
44