Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Bezpečnostný systém so zabudovaným displejom a hdmi portom. Živý obraz, nahrávanie, prehrávanie a uloženie dát.

62
Popis ponuky

Vzdialené ovládanie cez Internet. Živý obraz, nahrávanie, prehrávanie, uloženie dát. 3G GSM podpora. (Android, BlackBerry, iPhone, Symbian, Windows Mobile)

Dialkové ovládanie a opc. PC použ. myši. USB port: pre myš a USB kľúč. 1 kanálové audionahrávanie. 4 stupňové nastavenie obrazu. Mobilné monitorovanie.

V prípade akéhokoľvek pohybu kamera sa aktivuje. Infračervené diaľkový ovládač. V prípade naplnenia HDD disku, vymazanie starších záberov.

4 ks farebná 600 radová kamera 24 infra LED, 8x15m kábel, nahrávač. 8xBNC video, 1xRCA audió vstup. Obraz výstupu: 1xBNC. Zvuk výstupu: 1xRCA. H.264kompresia . sieťové aplikácie.: LAN, WAN a ADSL dinamická IP sieť. TCP/IP, PPPoE, DHCP, DDNS

4 ks 600 TV rozllíšenie farebná CMOS kamera, 24 infra LED, aj do interiéru aj do exteriéru. Nočné videnie 30m .

Prevádzková teplota.: -10 do + 50 °C.

Zabudovaný monitor do prijímacej jednotky

Kompresia videa: H.264

Video súbory: PAL 25 frame , NTSC 30 frame

Video výstup: HDMI

Audio vstup: 1 kanál

Audio výstup: 1 kanál

6 stupňové nastavenie obrazu

Sata HDD

USB

Dôležité informácie

Po kliknutí na tlačítko kúpim si vyberte spôsob platby. V objednávkovom formulári je veľmi dôležité uviesť presne: meno a priezvisko, doručovaciu adresu, kontaktné telefonné číslo a emailovú adresu. Fotografie sú ilustratívne.

Podmienky využitia

S kupónom tu zakúpeným nemáte žiadne iné starosti, len ho uhradiť. Termín dodania tovaru je max. 20 dní od právoplatne uzatvorenej zmulvy, t.j. pre platbu bankovým prevodom po obdržaní platby na náš účet, pre platbu dobierkou pri potvrdení objednávky dodavateľom . Temín dodania tovaru je max 20 dní, ale my sa neustále snažíme dodaciu lehotu skrátiť. Zásielku Vám doručíme kuriérom, ktorý Vás bude kontaktovať na Vámi udanom telefonnom čísle, ohľadne termínu doručenia zásielky.
156 €
414 €

Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
156 €
414 €

Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

50
63
77
69