Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Detoxikačné náplaste pre bezpečnú, neinvazívnu a účinnú cestu očisty tela. Podporujú revitalizačný systém ľudského tela.

61
Popis ponuky

Kinoki znamená bambus alebo miazga z bambusového stromu a aj názov, ktorý výrobca používa na označenie detoxikačných náplastí. Neexistujú žiadne „originálne“ resp. pravé detoxikačné náplaste. Závisí len od označenia výrobcu, pričom väčšina náplastí na trhu má podobné zloženie.

Detoxikačné náplaste sú bezpečnou, neinvazívnou a účinnou cestou očisty tela. Podporujú absorpciu toxických a zdraviu nebezpečných látok z tela cez pokožku. Detoxikacne naplaste-detoxikacia organizmu!

Tento proces je nielen revitalizačný a čistiaci, ale zároveň posilňuje imunitný systém. Výsledkom môže byť okrem iného zlepšenie cirkulácie krvi a lepšie funkcie metabolizmu. Vďaka miernemu zahriatiu v mieste aplikácie podporuje aj dobrý a kvalitný spánok a uvoľňuje svalstvo.

Účinky náplastí: • Odstránenie škodlivých látok z tela • Zlepšenie cirkulácie krvi • Urýchľovanie metabolizmu • Zlepšenie spánku • Pomoc pri chronických dýchacích problémoch alebo astme • Posilnenie imunitného systému • Uvoľňovanie svalstva a teda aj zníženie telesných bolestí • Podstatné zníženie telesnej únavy • Zvýšenie fyzickej energie • Zmiernenie opuchov na tele • Odstránenie nepríjemného zápachu z nôh

  Návod na použetie

  1. Otvorte ochrannú fóliu, vyberte detoxikačný vankúšik, a jednu náplasť.

  2. Odstráňte ochrannú vrstvu z náplasti a priložte na ňu do stredu detoxikačný vankúšik, písaným textom na náplasť, druhá perforovaná strana priľne k telu.

  3. Prášok vo vankúšiku pred nalepením rovnomerne rozmiestnite po celej jeho ploche.

  4. Pre ochranu môžete použiť ponožky, ktoré zabránia prípadnému zosunutiu náplaste počas spánku, alebo znečisteniu bielizne.

  5. Náplasť musí priľnúť k telu celou svojou plochou, inak je neúčinná.

  6. Doba aplikácie 6-10h

  7. Po zložení si môžete všimnúť, že náplasti nápadne sčernejú a to znamená, že vo Vás bolo nahromadených mnoho toxínov.

  8. Čím dlhšie náplasti budete používať, tým menej sa budú sfarbovať do čierna a budú stále svetlejšie. Potom ich stačí používať len raz týždenne.

  9. Náplasti môžete použiť aj na iné časti tela, napríklad na chrbát, kolená či lakte.

Dôležité informácie

Po kliknutí na tlačítko kúpim si vyberte spôsob platby. V objednávkovom formulári je veľmi dôležité uviesť presne: meno a priezvisko, doručovaciu adresu, kontaktné telefonné číslo a emailovú adresu. Fotografie sú ilustratívne.

Podmienky využitia

S kupónom tu zakúpeným nemáte žiadne iné starosti, len ho uhradiť. Termín dodania tovaru je max. 20 dní od právoplatne uzatvorenej zmulvy, t.j. pre platbu bankovým prevodom po obdržaní platby na náš účet, pre platbu dobierkou pri potvrdení objednávky dodavateľom . Temín dodania tovaru je max 20 dní, ale my sa neustále snažíme dodaciu lehotu skrátiť. Zásielku Vám doručíme kuriérom, ktorý Vás bude kontaktovať na Vámi udanom telefonnom čísle, ohľadne termínu doručenia zásielky.
6,50 €
16,50 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
6,50 €
16,50 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

82
61
74
82