Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Úložný box na 12 párov topánok na prehľadné uskladnenie sezónnej obuvi.

61
Popis ponuky

Praktický úložný box na 12 párov topánok pre jednoduché a prehľadné uskladnenie sezónnej obuvy v skrini alebo napríklad v pivnici.

S týmto boxom ušetríte miesto, budete mať vždy okamžitý prehľad nad svojim obuvníckom parkom vďaka hornej priehľadnej stene, a vaše topánky budú zároveň dobre chránené.

Rozmer rozloženého boxu:

60cm x 70cm x 16 cm

Materiál: ultra silný textil

Dôležité informácie

Po kliknutí na tlačítko kúpim si vyberte spôsob platby. V objednávkovom formulári je veľmi dôležité uviesť presne: meno a priezvisko, doručovaciu adresu, kontaktné telefonné číslo a emailovú adresu. Fotografie sú ilustratívne.

Podmienky využitia

S kupónom tu zakúpeným nemáte žiadne iné starosti, len ho uhradiť. Termín dodania tovaru je max. 20 dní od právoplatne uzatvorenej zmulvy, t.j. pre platbu bankovým prevodom po obdržaní platby na náš účet, pre platbu dobierkou pri potvrdení objednávky dodavateľom . Temín dodania tovaru je max 20 dní, ale my sa neustále snažíme dodaciu lehotu skrátiť. Zásielku Vám doručíme kuriérom, ktorý Vás bude kontaktovať na Vámi udanom telefonnom čísle, ohľadne termínu doručenia zásielky.
6,50 €
16,50 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
6,50 €
16,50 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

61
54
66
73