Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Perfektne uvarená vajíčka s nádobou Eggies. Vychutnajte si fantastické vajíčka bez toho, aby ste museli šúpať škrupinu.

70
Popis ponuky

Nádobky Eggiesuvaria Vaše vajíčka rovnako ako keby boli v škrupinea ich nepriľnavé vnútro sa postará o to, aby sa hotové uvarené vajíčko ste ľahko vybrali z nádobky.

Vychutnajte si fantastické vajíčka bez toho, aby ste museli šúpať škrupinu! Pripravte si vajíčkové šaláty, obložené misy alebo si jednoducho nakrájajte vajíčko na tanier.

Šúpať vajíčka tradičným spôsobom môže byť niekedy poriadne otravné a výsledok vôbec nevyzerá dobre. Ale ak použijete nádobky na varenie vajíčok Eggies, budete to mať hotové za niekoľko sekúnd! A keďže v nich varíte vajíčka bez škrupiny,môžete ich už pred varením dochutiť korením alebo soľou.

Použitie

Rozbite vajíčko a vylejte ho do nádobky na varenie, dajte variť Reálnu škrupinu Vám nahradí plastový obal nádobky, vďaka čomu zakaždým dostanete perfektne uvarené vajíčka natvrdo.

Uvarené vajíčko na spodnej strane bude rovné, ľahšie môžete použiť ako dekoráciu na studené misy.

Dôležité informácie

Po kliknutí na tlačítko kúpim si vyberte spôsob platby. V objednávkovom formulári je veľmi dôležité uviesť presne: meno a priezvisko, doručovaciu adresu, kontaktné telefonné číslo a emailovú adresu. Fotografie sú ilustratívne.

Podmienky využitia

S kupónom tu zakúpeným nemáte žiadne iné starosti, len ho uhradiť. Termín dodania tovaru je max. 20 dní od právoplatne uzatvorenej zmulvy, t.j. pre platbu bankovým prevodom po obdržaní platby na náš účet, pre platbu dobierkou pri potvrdení objednávky dodavateľom . Temín dodania tovaru je max 20 dní, ale my sa neustále snažíme dodaciu lehotu skrátiť. Zásielku Vám doručíme kuriérom, ktorý Vás bude kontaktovať na Vámi udanom telefonnom čísle, ohľadne termínu doručenia zásielky.
6 €
20 €

Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
6 €
20 €

Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

68
62
13
68