Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Dizajnové soundrace MP3 autorádio. Digitálne rádio s USB a s diaľkovým ovládaním. Počúvajte svoju obľúbenú hudbu aj počas šoférovania.

58
Popis ponuky

Soundrace MP3 autorádio, Podporuje USB SD / MMC karty, prehrávanie Am / FM Rádio (18 kanálov) auto-memória Nastavenie tónu Infra diaľkový ovládač Digitálný LCD displej Digitálne hodinky AUX vstup Tlmenie hlasu USB

Dôležité informácie

Po kliknutí na tlačítko kúpim si vyberte spôsob platby. V objednávkovom formulári je veľmi dôležité uviesť presne: meno a priezvisko, doručovaciu adresu, kontaktné telefonné číslo a emailovú adresu. Fotografie sú ilustratívne.

Podmienky využitia

S kupónom tu zakúpeným nemáte žiadne iné starosti, len ho uhradiť. Termín dodania tovaru je max. 20 dní od právoplatne uzatvorenej zmulvy, t.j. pre platbu bankovým prevodom po obdržaní platby na náš účet, pre platbu dobierkou pri potvrdení objednávky dodavateľom . Temín dodania tovaru je max 20 dní, ale my sa neustále snažíme dodaciu lehotu skrátiť. Zásielku Vám doručíme kuriérom, ktorý Vás bude kontaktovať na Vámi udanom telefonnom čísle, ohľadne termínu doručenia zásielky.
22,50 €
53 €

Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
22,50 €
53 €

Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

62
33
36
45