Dizajnové soundrace MP3 autorádio. Digitálne rádio s USB a s diaľkovým ovládaním. Počúvajte svoju obľúbenú hudbu aj počas šoférovania.

Popis ponuky
Soundrace MP3 autorádio, Podporuje USB SD / MMC karty, prehrávanie Am / FM Rádio (18 kanálov) auto-memória Nastavenie tónu Infra diaľkový ovládač Digitálný LCD displej Digitálne hodinky AUX vstup Tlmenie hlasu USB

Dôležité informácie

Po kliknutí na tlačítko kúpim si vyberte spôsob platby. V objednávkovom formulári je veľmi dôležité uviesť presne: meno a priezvisko, doručovaciu adresu, kontaktné telefonné číslo a emailovú adresu. Fotografie sú ilustratívne.

Podmienky využitia

S kupónom tu zakúpeným nemáte žiadne iné starosti, len ho uhradiť. Termín dodania tovaru je max. 20 dní od právoplatne uzatvorenej zmulvy, t.j. pre platbu bankovým prevodom po obdržaní platby na náš účet, pre platbu dobierkou pri potvrdení objednávky dodavateľom . Temín dodania tovaru je max 20 dní, ale my sa neustále snažíme dodaciu lehotu skrátiť. Zásielku Vám doručíme kuriérom, ktorý Vás bude kontaktovať na Vámi udanom telefonnom čísle, ohľadne termínu doručenia zásielky.
Recenzie k ponuke0
0 recenzií
Táto ponuka nemá žiadne recenzie.
Kúpené:
0x
Vyprší:
o 3 týždne
Poskytuje:


22,50 €
53 €
Viac o ponuke

Tieto ponuky by vás mohli zaujímať