Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Univerzálny držiak na mobilný telefón do všetkých automobilov. Vďaka kĺbu je držiak nastaviteľný horizontálne aj vertikálne.

66
Popis ponuky

ideálnym držiakom mobilných telefónov napríklad v interiéri automobilu. Vďaka kĺbu je držiak nastaviteľný horizontálne aj vertikálne a dá sa prípadne otočiť o 180 °.

Vanička pevne drží prístroj zafixovaný, možno s ňou tiež otáčať v uhle 360 °. Vanička je na skle alebo palubnej doske uchytená na otočnom kĺbe pre maximálnu mieru nastavenia uhlu pohľadu z miesta vodiča.

Dôležité informácie

Po kliknutí na tlačítko kúpim si vyberte spôsob platby. V objednávkovom formulári je veľmi dôležité uviesť presne: meno a priezvisko, doručovaciu adresu, kontaktné telefonné číslo a emailovú adresu. Fotografie sú ilustratívne.

Podmienky využitia S kupónom tu zakúpeným nemáte žiadne iné starosti, len ho uhradiť. Termín dodania tovaru je max. 20 dní od právoplatne uzatvorenej zmulvy, t.j. pre platbu bankovým prevodom po obdržaní platby na náš účet, pre platbu dobierkou pri potvrdení objednávky dodavateľom . Temín dodania tovaru je max 20 dní, ale my sa neustále snažíme dodaciu lehotu skrátiť. Zásielku Vám doručíme kuriérom, ktorý Vás bude kontaktovať na Vámi udanom telefonnom čísle, ohľadne termínu doručenia zásielky.
5 €
14,50 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
5 €
14,50 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

66
36
67
67