Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Kráľovský luxus a wellness Pobyt v historicky najstaršom hoteli na Slovensku

23
Popis ponuky

Ak si chcete užiť na Slovensku absolútnu dovolenkovú volnosť, zavítajte do hotela Bankov. Čaká na vás príjemné prostredie, chutné jedlo a príroda na dosah, kde môžete len tak oddychovať na tráve, alebo si usporiadať malý piknik.

Elegancia a noblesa a to všetko v lone košickej prírody? Tak to je Hotel Bankov****,  s podmanivou atmosférou a štýlom – iba 4 km od centra Košíc.

Môžete si vybrať z nasledujúcich variantov:

Variant 1 | 1 noc pre 2 osoby s polpenziou | 2 osoby | 2 dni (1 noc)

Variant 2 | 2 noci pre 2 osoby s polpenziou | 2 osoby | 3 dni (2 noci)

Ubytovanie v izbe Superior

Izby sú situované v podkroví hotela, čo im dodáva osobitý pocit súkromia, dýchajú harmóniou a pôsobia elegantne a útulne. Izba ponúka výhľad na okolitý les alebo  vstupný areál pred hotelom. Je vybavená kúpeľňou so sprchovým kútom alebo vaňou a WC. 

Ďalšie príslušenstvo

Reštaurácia

Hotel Bankov je známy výbornou gastronómiou. Pestrá medzinárodná kuchyňa, či lokálne špeciality sú pripravované zohratým tímom hotelovej kuchyne. V cene voucheru sú zahrnuté raňajky ako aj bohatá 3-chodová večera.

Wellness

Hotel ponúka bezplatné wellness centrum s krytým vyhrievaným bazénom a saunou. Bazén je počas letných mesiacov prepojený s otvorenou letnou terasou. Možnosť dokúpenia masáží podľa potreby a chuti relaxovať.

Masáže

Oddych a zábava

Tradičné oddychové miesto je len pár metrov nad hotelom. Ponúka výborné možnosti pre piknik alebo prechádzky po prírode, či po zábavnom náučnom chodníku na Jahodnú. Návštevníci majú možnosť dokúpiť si aj piknikový, alebo grilovací kôš a spríjemniť si tak prechádzku aj chutným občerstvením. 

Piknikový alebo grilovací kôš

Tipy na výlet

Zoologická záhrada Košice (4,4 km)

Jednou zo štyroch zoologických záhrad na Slovensku je aj ZOO v Košiciach, ktorá sa buduje od roku 1979. Jej zameranie je v prevažnej miere na euroázijskú faunu, chovanú v priestoroch, ktoré sa svojou veľkosťou a charakterom približujú prírodným podmienkam. Zriaďovateľom príspevkovej organizácie ZOO Košice je Mesto Košice od jej založenia.

Ďalšie informácie

Zobraziť tipy na mape

1 noc pre 2 osoby s polpenziou | 2 osoby | 2 dni (1 noc) 2 noci pre 2 osoby s polpenziou | 2 osoby | 3 dni (2 noci)
98 €
128 €

Kúpené
11x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
98 €
128 €

Kúpené
11x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť