Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Jedinečná LED lampa v tvare korytnačky. Hviezdy možno premietať v troch upokojujúcich farbách. Dekorácia a nočné svetlo do detskej izby.

44
Popis ponuky

Popis

Svietiaca korytnačka bez problémov zasvieti 20 m2 panelovú izbu, nachádza sa na nej vzor Mesiaca a ostatné svetlá zobrazujú väčšie- menšie hviezdy

Osvetlenie súhvezdia s korytnačkou je možné meniť po jednotlivých farbách, respektíve obsahuje aj program pre pomoc pri zaspávaní.

- Hviezdy môžete projektovať v troch upokojujúcich farbách

- Na steny a na strop premieta 8 skutočných súhvezdí

- Prepínateľné stlačením tlačidla v zelenej, modrej alebo jantárovej žltej farbe

- Automatické vypnutie po uplynutí približne 45 minút

- Dekorácia, nočné svetlo a relax v jednom

- Úsporná a bezpečná LED technológia

- Napájanie: USB kábel ako sériové príslušenstvo, alebo 3 x AAA (1,5V) batérií (nie sú príslušenstvom) - rozmery: 300 gramov a ~30x20x10cm

Dôležité informácie

Po kliknutí na tlačítko kúpim si vyberte spôsob platby. V objednávkovom formulári je veľmi dôležité uviesť presne: meno a priezvisko, doručovaciu adresu, kontaktné telefónne číslo a emailovú adresu. Fotografie sú ilustratívne.

Podmienky využitia

So zakúpeným kupónom nemáte žiadne iné starosti, len ho uhradiť. Termín dodania tovaru je max. 20 dní od právoplatne uzatvorenej zmluvy, t.j. pre platbu platobnou kartou po obdržaní platby na náš účet, pre platbu dobierkou pri potvrdení objednávky dodávateľom . Termín dodania tovaru je max 20 dní, neustále sa snažíme dodaciu lehotu skrátiť. Zásielku Vám doručíme kuriérom, ktorý Vás bude kontaktovať na Vami udanom telefónnom čísle, ohľadne termínu doručenia zásielky.
10 €
18 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
10 €
18 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

62
33
36
45