Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Jemný precízny mikropilník Personal Pedi Spin z nehrdzavejúcej ocele, účinne a rýchle odstráni suchú vrstvu pokožky, odumreté bunky.

48
Popis ponuky

Popis

Cítite sa nepríjemne v dôsledku tvrdej kože, ktoré hyzdia Vaše nohy? Darmo sa pokúšate s pilníkmi a brúskami, očakávaný výsledok zaostáva?

Je tu špeciálny Personal Pedi, prostredníctvom ktorého môžete svoj domov premeniť na profesionálnu salónu pedikúry. Tento fantastický prístroj bol vyvinutý na rýchle odstránenie odumretej vrstvy pokožky.

Jemný precízny mikropilník PERSONAL PEDI SPIN vyhotovený z nehrdzavejúcej ocele účinne a rýchle odstráni suchú vrstvu pokožky, odumreté bunky epidermy a stvrdnutú kožu, súčasne je mimoriadne jemná a šetrná aj k citlivej pokožke. PERSONAL Pedi Spin uskladňuje zbrúsenú kožu v hlavici prístroja, čím je možné odstránené kusy kože ľahko vysypať, nerozsypú sa, je to mimoriadne hygienické. Môžete ho použiť na svojich chodidlách, na pätách, ale aj na prstoch nôh. Vaše nohy sa stanú takými nadhernými a ošetrenými, ako by ich bol ošetril profesionálny pedikér.

Predstavujeme Vám pilník na päty PERSONAL PEDI SPIN, ktorý bol vyvinutý na rýchle a bezbolestné odstránenie hrubej stvrdnutej kože. Je to taký mimoriadny prístroj na starostlivosť o nohy, aký ste si doteraz nevedeli ani predstaviť.

Rotačná, brúsna hlavica PERSONAL Pedi Spin odstráni vyschnutú, popraskanú vrstvu pokožky, špatnú stvrdnutú kožu a odumreté bunky epidermy. PERSONAL Pedi Spin uskladňuje zbrúsenú kožu v hlavici prístroja, čím je možné odstránené kusy kože po použití ľahko vysypať. Môžete ho použiť na svojich nohách, na pätách, ale aj na prstoch nôh.

Personal Pedi je mimoriadny prístroj na starostlivosť o pokožku, ktorý je súčasne aj vodu odolným.

Môžete ho použiť trebárs aj pod sprchou

Tým môžete odstránené kusy kože okamžite zmyť

Až 2500 otáčok za minútu!

Prevádzka na 2xAA batérie, ktoré nie sú súčasťou balenia

Dôležité informácie

Po kliknutí na tlačítko kúpim si vyberte spôsob platby. V objednávkovom formulári je veľmi dôležité uviesť presne: meno a priezvisko, doručovaciu adresu, kontaktné telefonné číslo a emailovú adresu. Fotografie sú ilustratívne.

Podmienky využitia

S kupónom tu zakúpeným nemáte žiadne iné starosti, len ho uhradiť. Termín dodania tovaru je max. 20 dní od právoplatne uzatvorenej zmulvy, t.j. pre platbu bankovým prevodom po obdržaní platby na náš účet, pre platbu dobierkou pri potvrdení objednávky dodavateľom . Temín dodania tovaru je max 20 dní, ale my sa neustále snažíme dodaciu lehotu skrátiť. Zásielku Vám doručíme kuriérom, ktorý Vás bude kontaktovať na Vámi udanom telefonnom čísle, ohľadne termínu doručenia zásielky.
10,50 €
20 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
10,50 €
20 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

66
59
64
67