Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

5-kusový set nožov s keramickým povrchom. Biologicky neutrálny povlak zachová čerstvosť a chuť potravín, dužina zeleniny a ovocia nezhnedne.

40
Popis ponuky

Popis

5 kusový set nožov s keramickým povlakom.

Oceľové čepele vynikajúcej kvality s keramickým povlakom si zachovajú svoju ostrosť počas dlhých rokov.

Vďaka keramickému povlaku sa ľahko čistia, sú bez fľakov, nelepia sa, nie sú vyžierané rôznymi potravinovými kyselinami, biologicky neutrálny povlak zachová čerstvosť a chuť potravín, dužina zeleniny a ovocia nezhnedne.

Vďaka svojmu ergonomickému tvaru a silikónovej rukoväte je používanie nožov bezpečné a pohodlné.

Dôležité informácie

Po kliknutí na tlačítko kúpim si vyberte spôsob platby. V objednávkovom formulári je veľmi dôležité uviesť presne: meno a priezvisko, doručovaciu adresu, kontaktné telefonné číslo a emailovú adresu. Fotografie sú ilustratívne.

Podmienky využitia

S kupónom tu zakúpeným nemáte žiadne iné starosti, len ho uhradiť. Termín dodania tovaru je max. 20 dní od právoplatne uzatvorenej zmulvy, t.j. pre platbu bankovým prevodom po obdržaní platby na náš účet, pre platbu dobierkou pri potvrdení objednávky dodavateľom . Temín dodania tovaru je max 20 dní, ale my sa neustále snažíme dodaciu lehotu skrátiť. Zásielku Vám doručíme kuriérom, ktorý Vás bude kontaktovať na Vámi udanom telefonnom čísle, ohľadne termínu doručenia zásielky.
9 €
15 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
9 €
15 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

14
29
76