5-kusový set nožov s keramickým povrchom. Biologicky neutrálny povlak zachová čerstvosť a chuť potravín, dužina zeleniny a ovocia nezhnedne.

Popis ponuky
Popis

5 kusový set nožov s keramickým povlakom.

Oceľové čepele vynikajúcej kvality s keramickým povlakom si zachovajú svoju ostrosť počas dlhých rokov.

Vďaka keramickému povlaku sa ľahko čistia, sú bez fľakov, nelepia sa, nie sú vyžierané rôznymi potravinovými kyselinami, biologicky neutrálny povlak zachová čerstvosť a chuť potravín, dužina zeleniny a ovocia nezhnedne.

Vďaka svojmu ergonomickému tvaru a silikónovej rukoväte je používanie nožov bezpečné a pohodlné.

Dôležité informácie

Po kliknutí na tlačítko kúpim si vyberte spôsob platby. V objednávkovom formulári je veľmi dôležité uviesť presne: meno a priezvisko, doručovaciu adresu, kontaktné telefonné číslo a emailovú adresu. Fotografie sú ilustratívne.

Podmienky využitia

S kupónom tu zakúpeným nemáte žiadne iné starosti, len ho uhradiť. Termín dodania tovaru je max. 20 dní od právoplatne uzatvorenej zmulvy, t.j. pre platbu bankovým prevodom po obdržaní platby na náš účet, pre platbu dobierkou pri potvrdení objednávky dodavateľom . Temín dodania tovaru je max 20 dní, ale my sa neustále snažíme dodaciu lehotu skrátiť. Zásielku Vám doručíme kuriérom, ktorý Vás bude kontaktovať na Vámi udanom telefonnom čísle, ohľadne termínu doručenia zásielky.
Recenzie k ponuke0
0 recenzií
Táto ponuka nemá žiadne recenzie.
Kúpené:
0x
Vyprší:
o 12 h.
Poskytuje:


9 €
15 €
Viac o ponuke

Tieto ponuky by vás mohli zaujímať