Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Roztomilé sitká na čaj vyrobené z odolného a nezávadného materiálu. Stačí, ak naplníte sypaným čajom. Dobrú chuť!

58
Popis ponuky

Od tejto chvíle budete počuť "jééééééj" vždy, keď niekto uvidí váš čerstvo zaliaty hrnček s čajom. Veľmi milý spoločník, ktorý vás odteraz bude sprevádzať pri každom "tea-time". Stačí, ak naplníte sypaným čajom nohavice pána Tea, chvostík mierumilovného Sharkyho alebo Tuliho, prípadne elegantnejšej podoby lístkového čajového sitka.

Roztomilé sitká, ktoré vám budú závidieť všetci kolegovia. Nápaditý a štýlový dizajn v štyroch tvaroch. Ktorý z nich je pre vás najsympatickejší? Distingvovaný pán Tea, mierumilovný žraloček Sharky, veselý tuleň Tuli alebo elegantný čajový lístok. Alebo sa neviete rozhodnúť? Nevadí, na jedno poštovné je možné objednať až 3 kusy sitiek, ktoré si môžete meniť podľa toho, na ktoré budete mať náladu. Alebo len tak ich rozdajte svojim priateľom, ktorí vás budú za to milovať do konca svojho života :-)

Čajové sitko je maximálne jednoduché na používanie. Stačí ho otvoriť, naplniť sypaným čajom, uzavrieť a na pár minút ponoriť do hrnčeka. Ak použijete sklenený priesvitný hrnček, pravdepodobne sa prichytíte pri tom, ako zasnene pozeráte na tok čaju rozplývajúci sa v horúcej vode.

Každý zo sitiek vám doslova sadne do hrnčeka. Pán Tea sa bude držať rukami o okraj hrnčeka a bude si tam pekne vegetiť. Žralok Sharky sa do okraja hrnčeka zahryzne, ale nemajte žiadnu obavu, jeho zúbky nie sú tak ostré a silné, že by hrnček prehrýzol. Tulenček Tuli sa bude tešiť zo skvelého výhľadu smerom von z hrnčeka na okolitý svet a elegantný čajový lístok si v šálke s horúcou vodou bude postávať, pričom za jeho vrchnú časť môžete kedykoľvek čajík zamiešať.

Sitko na čaj je vyrobené z tepelne odolného silikónového materiálu. Tento materiál je odolný aj voči vyšším teplotám a je úplne nezávadný.

Po tom, ako sa váš čaj dolúhuje, sitko jednoducho vyberiete, otvoríte, čaj z neho vysypete. Pohodlne sitko opláchnete pod tečúcou vodou a je to. Sitko môžete znova použiť do ďalšieho chutného čajíka.
2,90 €
6,90 €

Kúpené
583x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
2,90 €
6,90 €

Kúpené
583x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

61
50
25
60