Roztomilé sitká na čaj vyrobené z odolného a nezávadného materiálu. Stačí, ak naplníte sypaným čajom. Dobrú chuť!

Mrzí nás to, ale platnosť tejto ponuky už vypršala.
Popis ponuky
Od tejto chvíle budete počuť "jééééééj" vždy, keď niekto uvidí váš čerstvo zaliaty hrnček s čajom. Veľmi milý spoločník, ktorý vás odteraz bude sprevádzať pri každom "tea-time". Stačí, ak naplníte sypaným čajom nohavice pána Tea, chvostík mierumilovného Sharkyho alebo Tuliho, prípadne elegantnejšej podoby lístkového čajového sitka.

Roztomilé sitká, ktoré vám budú závidieť všetci kolegovia. Nápaditý a štýlový dizajn v štyroch tvaroch. Ktorý z nich je pre vás najsympatickejší? Distingvovaný pán Tea, mierumilovný žraloček Sharky, veselý tuleň Tuli alebo elegantný čajový lístok. Alebo sa neviete rozhodnúť? Nevadí, na jedno poštovné je možné objednať až 3 kusy sitiek, ktoré si môžete meniť podľa toho, na ktoré budete mať náladu. Alebo len tak ich rozdajte svojim priateľom, ktorí vás budú za to milovať do konca svojho života :-)

Čajové sitko je maximálne jednoduché na používanie. Stačí ho otvoriť, naplniť sypaným čajom, uzavrieť a na pár minút ponoriť do hrnčeka. Ak použijete sklenený priesvitný hrnček, pravdepodobne sa prichytíte pri tom, ako zasnene pozeráte na tok čaju rozplývajúci sa v horúcej vode.

Každý zo sitiek vám doslova sadne do hrnčeka. Pán Tea sa bude držať rukami o okraj hrnčeka a bude si tam pekne vegetiť. Žralok Sharky sa do okraja hrnčeka zahryzne, ale nemajte žiadnu obavu, jeho zúbky nie sú tak ostré a silné, že by hrnček prehrýzol. Tulenček Tuli sa bude tešiť zo skvelého výhľadu smerom von z hrnčeka na okolitý svet a elegantný čajový lístok si v šálke s horúcou vodou bude postávať, pričom za jeho vrchnú časť môžete kedykoľvek čajík zamiešať.

Sitko na čaj je vyrobené z tepelne odolného silikónového materiálu. Tento materiál je odolný aj voči vyšším teplotám a je úplne nezávadný.

Po tom, ako sa váš čaj dolúhuje, sitko jednoducho vyberiete, otvoríte, čaj z neho vysypete. Pohodlne sitko opláchnete pod tečúcou vodou a je to. Sitko môžete znova použiť do ďalšieho chutného čajíka.
Recenzie k ponuke1
Skvelé
4
Hodnotené 1x
1
0
2
0
3
0
4
1
5
0
Peter
18.8.2015
Skvelé
4 / 5
Milé a praktické

Kúpené:
583x
Poskytuje:


2,90 €
6,90 €

Tieto ponuky by vás mohli zaujímať