Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

2700 MAH Power bank - univerzálna externá batéria k všetkým zariadeniam, ktoré sa nabíjajú cez normálne USB, mini USB, cez micro USB.

60
Popis ponuky

iPod, iPhone, iPad, Samsung, Nokia a ku všetkým zariadeniam, ktoré sa nabíjajú cez normálne USB, mini USB, poprípadne cez micro USB. Ale takisto sa nám zíde počas cestovania, stanovačky a taktiež ho využijeme k napojeniu napr: ventilátora, lampy....

Vlastnosti :

Vstupné pripojenie : MICRO USB

Vstupné napätie : 5 V

Výstupné pripojenie : USB ( max. 1 A )

Dôležité informácie

Po kliknutí na tlačítko kúpim si vyberte spôsob platby. V objednávkovom formulári je veľmi dôležité uviesť presne: meno a priezvisko, doručovaciu adresu, kontaktné telefonné číslo a emailovú adresu. Fotografie sú ilustratívne.

Podmienky využitia

S kupónom tu zakúpeným nemáte žiadne iné starosti, len ho uhradiť. Termín dodania tovaru je max. 20 dní od právoplatne uzatvorenej zmulvy, t.j. pre platbu bankovým prevodom po obdržaní platby na náš účet, pre platbu dobierkou pri potvrdení objednávky dodavateľom . Temín dodania tovaru je max 20 dní, ale my sa neustále snažíme dodaciu lehotu skrátiť. Zásielku Vám doručíme kuriérom, ktorý Vás bude kontaktovať na Vámi udanom telefonnom čísle, ohľadne termínu doručenia zásielky.
6 €
15 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
6 €
15 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

50
77
58
13