Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Skvelé 8 kusové balenie žiletiek Gillette Fusion. Tenšia a užšia čepeľ, ktorá sa ľahučko kĺže po fúzoch bez škrabancov a poranení.

50
Popis ponuky

NECH SA STANE Z VÁŠHO HOLENIA ZÁŽITOK ! NOVINKA ! Tenšia a užšia čepeľ, ktorá sa ľahučko kĺže po strnisku. Menej ťahov čím sa Vaše holenie stane čo najpohodlnejším a rýchlym. Vďaka sofistikovanej a vyspelej čepele a jej odolnému povlaku, sa bude po Vašom niekoľko dňovom strnisku kĺzať bez akýchkoľvek škrabancov a nasledovných rán. Dosiaľ Gillette čepel najväčšej veľkosti obsahuje Lubrastrip krémový pásik, v ktorom sa nachádza minerálny olej a mazivo obsahujúce polyméry, ktoré sa postarajú o to aby sa čepel na koži posúvala hladko a po viacerých použitiach. Tento produkt nie je originálnym výrobkom firmy Gillette.

Dôležité informácie

Po kliknutí na tlačítko kúpim si vyberte spôsob platby. V objednávkovom formulári je veľmi dôležité uviesť presne: meno a priezvisko, doručovaciu adresu, kontaktné telefónne číslo a emailovú adresu. Fotografie sú ilustratívne.

Podmienky využitia

So zakúpeným kupónom nemáte žiadne iné starosti, len ho uhradiť. Termín dodania tovaru je max. 20 dní od právoplatne uzatvorenej zmluvy, t.j. pre platbu platobnou kartou po obdržaní platby na náš účet, pre platbu dobierkou pri potvrdení objednávky dodávateľom . Termín dodania tovaru je max 20 dní, neustále sa snažíme dodaciu lehotu skrátiť. Zásielku Vám doručíme kuriérom, ktorý Vás bude kontaktovať na Vami udanom telefónnom čísle, ohľadne termínu doručenia zásielky.
15 €
30 €

Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
15 €
30 €

Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

61
13
33
13