Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Stvrdnutá a popraskaná koža na nohách, to nie je nič atraktívne! Elektrický strojček Pedi Spin odstráni všetky nedostatky v pohodlí domova.

58
Popis ponuky

Elektrický strojček Pedi Spin odstráni nedostatky na Vašich chodidlách a to v pohodlí domova.

· rýchle, jednoduché a bezbolestné použitie

· dôkladná starostlivosť o namáhané chodidlá

· ľahké ovládanie

· nadčasový dizajnStvrdnutá a popraskaná koža na nohách, to nie je nič atraktívne! Rotujúca brusná hlavica Vás zbaví popraskanej kože, či tvrdších otlakov. Mikrobrúska, ktorá je z nerezovej ocele, je bezpečná a šetrná aj k citlivým nohám. Obrúsená koža sa hromadí v nádobke, ktorú stačí po použití vyprázdniť. Použite Pedi Spin a Vaše nohy budú vyzerať ako od profesionálneho pedikéra.

Na výber máte dve rýchlosti. Nižšia je vhodná na popraskanú kožu a vyššia na stvrdnuté chodidlá.

Technické parametre

· 4ks (AA) batérie, ktoré nie sú súčasťou balenia

Dôležité informácie

Po kliknutí na tlačítko kúpim si vyberte spôsob platby. V objednávkovom formulári je veľmi dôležité uviesť presne: meno a priezvisko, doručovaciu adresu, kontaktné telefonné číslo a emailovú adresu. Fotografie sú ilustratívne.

Podmienky využitia

S kupónom tu zakúpeným nemáte žiadne iné starosti, len ho uhradiť. Termín dodania tovaru je max. 20 dní od právoplatne uzatvorenej zmulvy, t.j. pre platbu bankovým prevodom po obdržaní platby na náš účet, pre platbu dobierkou pri potvrdení objednávky dodavateľom . Temín dodania tovaru je max 20 dní, ale my sa neustále snažíme dodaciu lehotu skrátiť. Zásielku Vám doručíme kuriérom, ktorý Vás bude kontaktovať na Vámi udanom telefonnom čísle, ohľadne termínu doručenia zásielky.
9,50 €
22,50 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
9,50 €
22,50 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

76
48
50
28