Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Lyžovačka pre celú rodinu Lyžiarske stredisko v SKI Monkova Dolina

34
Popis ponuky

Lyžiarske stredisko SKI MONKOVA DOLINA sa nachádza v Monkovej doline, 1,5km od obce Ždiar, priamo pri hoteli MAGURA. Stredisko bolo po štvorročnej pauze obnovené a doplnené o novinku večerné lyžovanie.

Milovníci lyžovania sa môžu tešiť na predĺženú prevádzkovú dobu denne od: 9.00 do 16.00 a od 17.00 do 21.00 hod., taktiež na nové bežecké trate v okolí. Pre klientov ubytovaných v hoteli MAGURA sú pripravené zľavy.

Pre lyžiarov začiatočníkov, sánkarov, bobistov bude k dispozícii zjazdovka pred hotelom v dĺžke 30 m. Zjazdovky sú denne upravované ratrakom KÄSSBOHRER PISTENBULLY 260D. Zabudnite na náročné šlapanie v ťažkých lyžiarskych topánkach! U nás máte k dispozícii bezplatné parkovisko priamo pri zjazdovke, resp. pri hoteli MAGURA, odkiaľ sa už na lyžiach spustíte k zjazdovke a taktiež aj od zjazdovky k parkovisku.

  • dĺžka 260 m
  • prepravná kapacita 540 os/hod.
  • nadmorská výška 1000 m
  • prevádzková doba od 9.00 - 16.00 hod. (denné lyžovanie) a od 17.00 - 21.00 hod. (večerné lyžovanie)
  • pri dobrých snehových podmienkach budú upravované bežkárske trate

V stredisku máte k dipozícií služby profesionálnej lyžiarskej školy Ski Monkova School. Lyžiarska škola zabezpečuje výučbu lyžovania a snowboardingu pre individuálnych hostí i pre skupiny, pre začiatočníkov ako aj pre pokročilých. Výučba lyžovania a snowboardingu v Monkovej doline je vždy pod vedením profesionálneho inštruktora s niekoľkoročnými skúsenosťami. ​

Na zimnú sezónu je pripravená požičovňa a servis lyžiarskych potrieb.

www.magurahotel.sk
5,90 €
9 €

Kúpené
5x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
5,90 €
9 €

Kúpené
5x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

50