Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Efektívny kurz obchodnej angličtiny alebo kurz angličtiny pre deti v jazykovej škole, ktorá vás naučí speekovať bez bolesti.

31
Popis ponuky

Angličtina je všade okolo nás, v knihách, hrách pre deti, v počítačoch, v práci či médiách. Je načase prestať hľadať výhovorky a začať hľadať cestu. Jednou z nich je jazyková škola The Flow v Košiciach, ktorá vás a vaše ratolesti naučí speekovať bez bolesti.

Angličtina pre deti

Detičky na hodinách väčšinu času rozprávajú a aktívne používajú práve naučené slovíčka tak, že odpovedajú na lektorove otázky. Hodiny sú obohatené o rôzne aktivity, ako sú kvízy, tímové hry, hry v pároch a pod. Na hodinách sa používajú pre deti atraktívne a pútavé knihy Callan for Kids.

Obchodná angličtina

V kurze sa pomocou konverzačnej Callanovej metódy naučíte viac ako 700 slov používaných v oblasti obchodu, pracovného trhu, ľudských zdrojov a pod. Klasická výučba je obohatená o cvičenia zamerané na slovotvorbu, predložkové väzby a správne používanie novej slovnej zásoby, ktorá je moderná a vo svete reálne používaná.

Jazyková škola The Flow spája profesionálnu výučbu anglického jazyka Callanovou metódou s hravým prístupom kvalitne vyškolených lektorov. Táto metóda funguje na komunikačnom princípe, čo znamená, že študent priamo komunikuje v anglickom jazyku, prirodzenou cestou, od prvej hodiny vyučovania. 
22,90 €
33 €

Kúpené
2x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
22,90 €
33 €

Kúpené
2x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

34
50