Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

4-dňový zájazd do Paríža komfortným autobusom. Navštívite veľa múzeí napr. Múzeum Louvre je jedno z najväčších múzeí sveta.

48
Popis ponuky

Prežite históriu v najkrajšom meste Európy. Navštívite veľa múzeí napr. Múzeum Louvre je jedno z najväčších múzeí sveta - sklenená pyramída, ktorá je súčasťou jeho areálu, je postavená ako pamiatka obdivu Francúzov k Egypťanom a k ich unikátnej starovekej kultúre.

38F. Paríž s prehliadkou múzeí s ubytovaním 2016

Termíny:

  • 25. - 28.3.2016 - Vypredané
  • 14. - 17.4.2016
  • 5. - 8.5.2016
  • 2. - 5.6.2016
  • 23. - 26.6.2016
  • 7. - 10.7.2016
  • 4. - 7.8.2016 - Vypredané
  • 1 - 4.9.2016
  • 22. - 25.9.2016 - Nový termín
  • 6. - 9.10.2016
  • 13. - 16.10.2016
  • 27. - 30.10.2016
  • 17. - 20.11.2016 - Nový termín

PROGRAM:

1.deň

  • Odchod z ČR v popoludňajších hodinách podľa miest odchodu. Nočný prejazd do Francúzska.


2.deň

  • V ranných hodinách príchod okolo Notre Dame, okruh autobusom Sorbona, Pantheon, Luxemburskej záhrady, Boulevard Saint Michel, rímske kúpele Cluny, boulevard Saint Germain, Museé d\'Orsay, Bourbonský palác, Invalidovňa s hrobkou Napoleona k Eiffelovej veži. Možnosť výstupu na túto najznámejšiu parížsku pamätihodnosť alebo návšteva múzeí v Paláci Chaillot na Trocadero - Múzeum človeka, Múzeum námorníctva, Múzeum architektúry. Nasleduje celodenná prehliadka so sprievodcom - prechádzka po nábreží Seiny s možnosťou plavby po Seine, trieda Champs Elysees s Víťazným oblúkom, voľno na nákupy, posedenie v kaviarni a pod. Pokračovanie k námestiu Svornosti, ďalej chrám Madeleine. Návšteva Múzea parfumu Fragonard s možnosťou nákupov parfumov za továrenské ceny. V podvečerných hodinách odchod na ubytovanie na okraj Paríža.

3. deň

  • Po raňajkách odchod autobusom do centra. Možnosť prehliadky múzea podľa výberu Musee du Louvre, Musee d\'Orsay, Oranžéria, Centre Pompidou. Potom prechádzka cez Palais Royale okolo budovy Burzy, k majestátnej Opere Garnier. Precházka po parížskych bulvároch s množstvom obchodov, kaviarní a pod. Voľno na nákupy. Možnosť zážitkovej prehliadky Musée Grevin - múzea voskových figurín s novou expozíciou slávnych osobností prítomnosti i histórie, so všetkými osobnosťami sa môžete vyfotografovať. Prejazd metrom a peší okruh po Montmartri - Moulin Rouge, bazilika Sacre Coeur, námestie Tertre. Večera v typickej francúzskej reštaurácii. Nočný Paríž - po večeri prechádzka podvečerným a postupne sa rozsvecujúcim Parížom po jednotlivých parížskych monumentoch, prejazd do štvrte Montparnasse, možnosť výstupu na Tour Montparnasse s vyhliadkovou terasou vo výške 210 m, pohľad na nočný Paríž s osvetlenou Eiffelovou vežou a ďalšími parížskymi pamiatkami. Odjazd do ČR

4. deň

  • Príjazd v popoludňajších hodinách do ČR.

Po zakúpení kupónu sa registrujte na zájazd pod č. 38F. na: http: www.expressbus.cz

Ponuku nájdete pod č. 38F. Paríž s prehliadkou múzeí s ubytovaním 2016



36F. Poznávací zájazd do kúzelného Paríža s ubytovaním v hoteli ** 2016

Termíny:

  • 25. - 28.3.2016 - Vypredané
  • 14. - 17.4.2016
  • 5. - 8.5.2016
  • 2. - 5.6.2016
  • 23. - 26.6.2016
  • 7. - 10.7.2016
  • 4. - 7.8.2016 - Vypredané
  • 1 - 4.9.2016
  • 22. - 25.9.2016 - Nový termín
  • 6. - 9.10.2016

  • 13. - 16.10.2016
  • 27. - 30.10.2016
  • 17. - 20.11.2016 - Nový termín


PROGRAM:

1.deň

  • Odchod z ČR v popoludňajších hodinách podľa miest odchodu. Nočný prejazd do Francúzska.

2.deň

  • V ranných hodinách príchod do Paríža a okružná jazda - chrám Notre Dame, najstaršia parížska univerzita Sorbona, Pantheon, Luxemburské záhrady, Boulevard Saint Michel, rímske kúpele Cluny, boulevard Saint Germain, Justičný palác, most Pont Neuf, Louvre, Museé d\'Orsay, poslanecká snemovňa, most Alexandra III, Invalidovňa, tu podľa časových možností fotopauza, ďalej okolo Ecole Militaire a Champ-de-Mars. Príjazd k Eiffelovej veži - možnosť výstupu na túto najznámejšiu parížsku pamätihodnosť. Nasleduje celodenná prehliadka so sprievodcom - prechádzka po nábreží Seiny s možnosťou plavby po Seine, trieda Champs Elysées s Víťazným oblúkom, tu voľno na prehliadku, na nákupy, posedenie v kaviarni a pod. Pokračovanie na Námestí Svornosti, Tuillerijské záhrady, chrám Madeleine k Múzeu parfumov Fragonard - prehliadka expozície o výrobe a histórii parfumov s možnosťou vyskúšať si jednotlivé vône a zakúpiť originálne francúzske parfumy za továrenské ceny. V podvečerných hodinách odchod na ubytovanie na okraji Paríža.

3. deň

  • Po raňajkách odchod autobusom k Louvru, možnosť prehliadky tohto významného múzea s mnohými obrazmi na čele s Monou Lisou talianskeho majstra Leonarda da Vinci a mnohými ďalšími umeleckými zbierkami. Pokračovanie cez palác Palais Royal a historicky veľmi cennú Pasagge Vivienne, okolo parížskej Burzy k monumentálnej budove Opery Garnier. Prechádzka po parížskych bulvároch s množstvom obchodov a kaviarní, voľno na nákupy darčeka a suvenírov, vína, syrov aj pre vás a vašich blízkych. Možnosť zážitkovej návštevy musia Grévin - múzea voskových figurín s novou expozíciou slávnych osobností zo súčasnosti aj z francúzskych dejín, so všetkými osobnosťami sa môžete vyfotografovať. Odchod metrom na Montmartre, ktorý má v každej ročnej dobe zvláštnu kúzelnú atmosféru. Peší okruh, ktorý vás prevedie miestami zábavy Place Pigalle, po stopách umelcov BATE-Lavoir s ateliérom Pabla Piccaso, na Námestí Tertre a zakončený bude pri baziliky Sacré Coeur. Večera v typickej francúzskej reštaurácii. Po večeri program - Nočný Paríž - okružná jazda autobusom večerným Parížom okolo všetkých najznámejších parížskych monumentov - kabaret Moulin Rouge, trieda Champs Elysées, Invalidovňa, námestie Svornosti a pod. Do štvrte Montparnasse. Možnosť výstupu na Tour Montparnasse s vyhliadkovou terasou vo výške 210 m, pohľad na nočný Paríž sa slávnostne osvetlenou a blikajúcou Eiffelovou vežou a ďalšími parížskymi pamiatkami. Odjazd do ČR okolo 23:00 hod.

4. deň

  • Príjazd v popoludňajších hodinách do ČR.

Po zakúpení kupónu sa registrujte na zájazd pod č. 36F. na: http: www.expressbus.cz

Ponuku nájdete pod č. 36F. Poznávací zájazd do kúzelného Paríža s ubytovaním v hoteli ** 2016

Večera v typickej francúzskej reštaurácii

Informácie pre obe Varianty:

Cena zahŕňa:

  • Zájazd do Paríža podľa výberu variantu
  • 1x ubytovanie v 3-lôžkových izbách bez príplatku s vlastným sociálnym zariadením na izbe, uteráky, raňajky
  • doprava klimatizovaným autobusom, sprievodca, vjazd do Paríža
  • poistenie proti úpadku cestovnej kancelárii

Cena nezahŕňa:

  • Vstupy do pamiatok, platba v autobuse sprievodcovi
  • Cestovné poistenie je možné dokúpiť v CK
  • Pobytová taxa 3€ /os. /noc s parkovným
  • Príplatok za 1-posteľovú izbu (20€/ os./ noc - ak nebude druhý účastník k jednotlivcovi, tak si musí klient, ktorý cestuje sám automaticky doplatiť izbu)

ODCHODY:

  • Odchod Modřice o 12:15 hod. ulica Nádražná 678
  • Odchod z Brna o 13:00 hod. (Janáčkovo divadlo) pre reštaurácii Bohémia
  • Odchod Veľké Meziříčí o 13:45 hod. MC Donald smer Praha - doplatok 200kč
  • Odchod Jihlava o 14:15 hod. (Diaľnica čerpacia stanica OMV Pávov) - doplatok 200kč
  • Odchod z Humpolca o 14:35 hod. (Benzíkna Vystrkov) - doplatok 200kč
  • Odchod z Prahy o 16:00 hod. (V Prahe na kruhovom objazde pri Kongresovom centre tzv. Pankrácke námestie) - doplatok 200kč
  • Odchod z Berouna o 16:45 hod. (Čerpacia stanica OMV) - doplatok 200kč
  • Odchod z Plzne o 17:30 hod. (Parkovisko autobusová stanica) - doplatok 200kč
  • Odchod zo Svätej Kataríny pri MC Donald (Rozvadov) o 18:30 hod. - doplatok 200kč

Orientačné ceny vstupov:



  • Eiffelova veža - 3. poschodie výťahom 17 €, 2. poschodie výťahom 9 €, 2. poschodie pešo 5 €,
  • Louvre - 15 €, zdarma do 25 rokov vr.
  • Plavba po Seine - 14 €
  • Tour Montparnasse - 15 €, mládež 16-20 rokov 11,70 €, deti do 15 rokov 9,20 €
  • Musee Grevin - voskové figuríny - 24,50 €, študenti 21,50 €, deti do 14 r. 17,50€
  • Večera - 3 chodové menu vrátane nápojov cca 22 €
  • Cesta metrom - 2 €
  • Versailles - 15 €
  • Odporúčané vreckové: 70 - 120 €, podľa veku a záľub

Dôležité:

  • Pri zmene účastníka, je nutné zmenu nahlásiť a zmeniť tak cestovnú zmluvu.

  • Zákazníci, ktorí budú cestovať sami, ak to bude možné, budú priradení k inej osobe, alebo im bude priradená jednoposteľová izba za príplatok 20 € / os / deň. V prípade záujmu o jednolôžkovú izbu, nás kontaktujte najneskôr do týždňa pred odchodom.
  • Zmena programu vyhradená. Program môže byť upravený v závislosti na situácii v metropole.
  • Všetky reklamácie musia byť nahlásené bezodkladne a riešené so sprievodcom na mieste.
  • Z dôvodu veľkého množstva skupín jazdia aj autobusy, ktoré majú niektoré sedadlá aj v protismere.

EXPRESSBUS zabezpečuje vnútroštátnu i medzinárodnú prepravu osôb komfortne vybavenými autobusmi značiek NEOPLAN, MAN, SETRA, MERCEDES-BENZ.



Autobusová doprava poskytuje cestujúcim úplné pohodlie. Súčasťou autobusov je kuchynka, toaleta, klimatizácia, tónované sklá, navigácia. Čas strávený v autobuse pri preprave osôb je možné si skrátiť sledovaním DVD, ktoré je súčasťou každého autobusu, počúvaním reprodukovanej hudby alebo návšteva baru v spodnej časti autokaru (Neoplan a Setra). Samozrejmosťou sú polohovateľné sedadlá a väčší priestor medzi sedačkami oproti štandardu.

Príjemný a komfortný zájazd zabezpečuje CA Expressbus v spolupráci s CK Metal. Okúzľujúci Paríž za Ceny na Dne !
Recenzie k ponuke (1)

5,00/5Perfektné
Hodnotené 1x
5

Táto recenzia nemá slovné hodnotenie.

26.10.2016

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

27
40
47
Práve prezerá 37 ľudí
55
Práve prezerá 40 ľudí