Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Doprajte si liečebno-relaxačný pobyt v hoteli Magnólia**** v Piešťanoch, pod odborným dohľadom špecializovaného lekára a fyzioterapeutky.

48
Popis ponuky

Relax a liečenie potrebujete ako soľ! Vyberte sa na 6 dní do svetoznámeho kúpeľného mesta a vychutnajte si pobyt s polpenziou, procedúrami, vírivkou, voľným vstupom do bazéna a s príjemným posedením pri káve či dezerte. Hotel Magnólia**** je tou správnou voľbou pre vaše zdravie.

Vaše liečebné procedúry budú prebiehať priamo v hoteli v ambulancii Rehamed Piešťany, s.r.o. Fyziatricko-rehabilitačná ambulancia so zameraním na diagnostiku z oblasti liečebnej rehabilitácie na ochorenia pohybového systému. Poskytuje liečebnú rehabilitáciu s využitím škály špecializovaných metodík manuálnej medicíny, fyzikálnu terapiu pri ochorení najmä kĺbovo-svalového systému (bolestivé svalové úpony, zápaly kĺbov, artrózy, poúrazové zmeny kostí, kĺbov a svalov), poruchy chrbtice, predoperačných a pooperačných stavoch a kinezioterapiu so zameraním na funkčné svalové poruchy.

Ponúkajú široké spektrum diagnostík s rozdielnym zameraním na určenie konkrétneho problému a na jeho liečbu. Ambulancia úrazovej chirurgie je zameraná najmä na konzultačnú činnosť poúrazových stavov s riešením s najnovšími modernými spôsobmi s možnosťou ďalších konzultácií aj v zahraničí. Infúzna liečba, aplikácia liečiva venózne, muskulárne, vnútrokĺbne. Energiu načerpáte v ambulancii Oxygenoterapie, v ktorej sa poskytuje procedúra zameraná na zvýšenie tolerancie fyzickej záťaže, zlepšenie telesnej kondície, duševnej výkonnosti, k čomu prispieva aj príjemné prostredie plné pohody a relaxu.

Sú mestom športových aktivít medzinárodného významu s priaznivými podmienkami pre vodné športy, tenis či golf. Blízke okolie ponúka aj lákavé turistické vychádzky do okolia bohatého na históriu. Priamo v meste a v okolí nájdete množstvo chodníkov a ciest vhodných na cyklistiku, pešiu turistiku a inline korčuľovanie. Bicykle sa dajú zapožičať priamo pri hoteli.

Hotel Magnólia**** sa nachádza v centre svetoznámeho kúpeľného mesta Piešťany na nábreží rieky Váh, len 45 minút od hlavného mesta Slovenskej republiky. So svojou kapacitou 128 izieb sa zaraďuje medzi najväčšie hotely v Piešťanoch.

Ponúka ubytovanie v romantickej izbe s výhľadom na Považský Inovec či centrum mesta. Relaxačné centrum nachádzajúce sa priamo v hoteli vám poskytne infra saunu, fínsku saunu, klasické, medové a lymfodrenážne masáže, čokoládové a škoricové zábaly, jacuzzi, kozmetické služby a ďalšie množstvo relaxačných procedúr. Oceníte ho po namáhavom dni a načerpáte tu stratenú energiu a vitalitu potrebnú pre ďalšie potulky po Piešťanoch.

Pohodlné ubytovanie ponúkajú izby ŠTANDARD na prvom až šiestom poschodí. Výhľad z izieb smeruje buď na pohorie Považský Inovec a rieku Váh, alebo na pešiu zónu.

Každá izba typu ŠTANDARD ponúka:

 • pohodlnú izbu vybavenú klasickým a vkusným nábytkom
 • sociálne zariadenie (kúpelňa s vaňou)
 • satelitnú televíziu
 • telefón
 • mini chladničku
 • osobný trezor
 • fén na vlasy

Jednolôžkové izby, dvojlôžkové izby/manželská posteľ alebo delená posteľ tzv. „twin“/a apartmány typu EXECUTIVE na siedmom až deviatom poschodí ponúkajú moderne zariadené izby, ktoré zaručia hosťom pohodlný pobyt plný relaxu. V porovnaní s izbou ŠTANDARD ide o vyšší štandard izieb s klimatizáciou.

Relaxačné centrum hotela Magnólia je vhodné miesto pre hotelových hostí, ktorí si po namáhavom dni potrebujú oddýchnuť. Hotel Magnólia**** vám ponúka jedinečné relaxačné procedúry. Na regeneráciu síl môžete využiť masáž, saunu, jacuzzi a množstvo ďalších relaxačných procedúr. Naviac máte k dispozícii krytý hotelový bazén (5 m x 10 m).

Otváracie hodiny Relax centra:

Pondelok sanitárny deň

Utorok 14.00 - 21.00 hod.

Streda 14.00 - 21.00 hod.

Štvrtok 14.00 - 21.00 hod.

Piatok 14.00 - 21.00 hod.

Sobota 12.00 - 21.00 hod.

Nedeľa 12.00 - 21.00 hod.

V príjemnom prostredí reštaurácie spojenej s kaviarňou s kapacitou 120 miest vám ponúknu jedlá medzinárodnej kuchyne, široký sortiment alkoholických a nealkoholických nápojov, výbornú kávu a čerstvé domáce koláčiky. Jedlá z čerstvých surovín sú vždy pripravené s profesionálnym prístupom kuchára. Priestory reštaurácie sú vhodným miestom na posedenie či na príjemne strávené chvíle s vašou polovičkou. Aby sa váš deň začal príjemne, odporúčame hotelové raňajky formou bufetových stolov so širokým sortimentom raňajkových jedál.

Rašelinový zábal: Pomáha pri svalovom preťažení, poruchách látkovej výmeny a poruchách pohybového ústrojenstva. Rašelina svojim zložením priaznivo ovplyvňuje obnovu kožných buniek, prekrvuje a zlepšuje činnosť svalstva a kĺbov, zlepšuje hojenie kožných ekzémov.

Tradičné thajské masáže, masáž bylinkovým vankúšikom, masáž chodidiel a olejové aromatické masáže. Tieto procedúry vám budú poskytnutné priamo v hotelovom centre THAI MASSAGE. Masáže si musíte objednať na telefónom čísle 0917 553 681.

 • požičovňa bicyklov priamo pri hoteli
 • pre deti: detské ihrisko a pieskovisko
 • požičiavanie športových potrieb v hoteli
 • vodné lyžovanie (Ratnovská zátoka)
 • prehliadková plavba loďou po Váhu a Sĺňave
 • golf (Kúpeľný ostrov)
 • turistika (Tematín, Čachtický hrad, Beckov)
 • jazda piešťanským vláčikom po kúpeľnom ostrove a meste
 • poker

Vám ponúka veľké možnosti na strávenie voľného času. Môžete navštíviť niekoľko hradov, zámky, absolvovať rôzne turistické túry. Počas teplejších mesiacov sú obľúbené vyhliadkové plavby loďou, vodné lyžovanie v Ratnovskej zátoke, piešťanské cyklotrasy, jazdy na koňoch či golf.

Romantické prechádzky po kúpeľnom ostrove, ktorý je len na "skok" od hotela Magnólia odporúčame nielen zamilovaným párom. Čaru Piešťan podľahnú všetky všetky vekové kategórie. Nájdete tu kultúrne či športové vyžitie po celý rok. Kino, divadlo, koncerty a množstvo športových aktivít od tenisu, squashu, bowlingu, plávania až po golf a mnoho iného.

V Piešťanoch si každý nájde to svoje naj a ideálna poloha hotela Magnólia**** je tým pravým východiskovým bodom pre všetky vaše aktivity.

 • Čachtický hrad
 • Tematín - zrúcanina hradu
 • Beckovský hrad
 • Trenčiansky hrad
 • Mohyla M.R.Štefánika
 • Smolenický zámok
 • Jaskyňa Driny
 • Havran
 • Čertova pec
 • Červená veža
 • Podolie

Vážska cyklomagistrála

Dĺžka približne 56 km (do Trenčína), začína pri Kolonádovom moste v Piešťanoch a pokračuje popri Vážskom kanále na Hornú Stredu, popod diaľničný most, míňa okrajom obce Brunovce, Potvorice, Považany, rekreačné stredisko Zelená voda, obec Beckov až do Trenčína.

Nezabudnite si pozrieť: Piešťany - barlolamač, Kolonádový most, Kúpeľný ostrov, Horná Streda - prírodné jazerá s možnosťou jazdy na vodných skútroch, Brunovce – kaštieľ, Zelená voda - prírodné kúpalisko, Beckov - hradná zrúcanina, múzeum, Trenčín - hrad, mestské centrum.

Okruh okolo jazera Sĺňava

Dĺžka tam i späť cca 11 km, vhodné aj na in - line korčuľovanie, hať je otvorená od apríla do konca októbra. Nezabudnite si pozrieť: Vtáčí ostrov - rezervácia vtáctva, Ratnovce - vodnolyžiarsky areál.

Ducové, Kostolec

Dĺžka tam i späť cca 12 km, modro označená trasa začína pri Kolonádovom moste zo strany Kúpeľného ostrova a pokračuje cez obec Moravany nad Váhom. Žltou farbou je označená odbočka z modrej trasy v dedine Ducové k archeologickej lokalite Kostolec. Späť sa ide tou istou trasou.

Čachtice

Dĺžka tam i späť cca 40 km, z Piešťan sa vydáme po štátnej ceste č. 499, nadjazdom ponad železničnú trať až do Trebatíc. Tu odbočíme vpravo na štátnu cestu č. 504, ktorá nás privedie do obce Krakovany. Tu sa napojíme na červeno označenú trasu vedúcu popri Ostrove, Očkove cez Podolie a Častkovce do Čachtíc, kde sa odporúča v dedine odbočiť vľavo na červeno označenú trasu vedúcu do obce Višňové, odkiaľ je prístup na hrad lepší.
229 €
439 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
229 €
439 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

33
33
Práve prezerá 39 ľudí
40
Práve prezerá 38 ľudí
40