Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Jar na brehu Štrbského plesa v hoteli Solisko****. Doprajte si relaxačný pobyt pre 2 s neobmedzeným wellness, prechádzkami a bicyklovaním.

35
Popis ponuky

V samom srdci Vysokých Tatier, v najvyššie položenej tatranskej osade Štrbské Pleso a priamo na brehu Štrbského plesa v nadmorskej výške 1351 m nájdete hotel Solisko****. Svojou polohou, históriou a ponukou služieb patrí k vyhľadávaným miestam pre oddych a liečenie.

Ubytovaní budete v štandardnej izbe s výhľadom na jazero. V izbe sa nachádza manželská posteľ, LCD TV so samostatným ovládačom, satelitné programy, sejf, mini – bar, kombinovaná kúpeľňa so sprchou, fén, Wifi, prípadne je možné si vyžiadať detskú postieľku.

Pod vedením šéfkuchára Martina Kurhajca ponúka reštaurácia Al Lago jedlá tradičnej mediteriánskej kuchyne s výberom slovenských špecialít. Dôraz je kladený hlavne na čerstvé a pôvodné suroviny a preto si jedlá zachovávajú tú správnu pôvodnú chuť. Pizza je robená z talianskej múky Caputo, steaky sú pripravované z odležanej argentínskej sviečkovice a polievka Demikát zahusťovaná vodou z halušiek. Pri príprave jedál nepoužívajú umelé dochucovadlá a múku na zahusťovanie. Pre vegetariánov je k dispozícii široký výber jedál práve tak ako aj bezlepkové cestoviny a pizza pre celiatikov.

Raňajky sa podávanú formou švédskych stolov. Obsahujú teplé a studené jedlá, nárezy syrov a salám, čerstvé – domáce dopekané pečivo a sladké koláče, výber müsli a cereálií, čerstvé ovocie a zeleninu, jogurty, paštéty, pomazánky, džemy, džúsy, kávu a čaj.

Vo Wellness zóne hotela Solisko**** nájdete fínsku, infra a parnú saunu, ochladzovací bazén, vodný masážny kúpeľ nôh, strikové sprchy, vírivú vaňu, oddychovú zónu a Fitness centrum. Vstup do týchto priestorov je pre ubytovaných hostí možný v čase od 15.00 – 21.00 hod.

V rámci kupónu budete mať k dispozícii na polhodinu súkromnú vírivú vaňu len pre vás a k tomu malé občerstvenie. V prípade záujmu sú k dispozícii aj masáže podľa výberu, prípadne vám hotel vie zabezpečiť aj kozmetické a kadernícke služby.

Poloha hotela poskytuje možnosť aktívneho oddychu. Je to miesto ideálne pre jednoduché túry, cyklistické výlety a prechádzky, ale tiež je to veľmi dobrá základňa pre náročné vysokohorské výstupy.

Okolie:

Štrbské pleso

  • najtypickejšie morénové jazero (pleso)vo vysokých Tatrách
  • nachádza sa v nadmorskej výške 1346m n.m.
  • spája Furkotskú a Mlynickú dolinu
  • má rozlohu 19.76ha, maximálnu hĺbku 20m, šírku 600m a dĺžku 640m
  • v lete možnosť člnkovania na plese s tradíciou 120 rokov
  • okolo plesa vedie náučný chodník prístupný celoročne

Stredisko

  • cca 1,5 km priamo od hotela Solisko****
  • v lete možnosť vyviezť sa lanovkou do výšky až 1840m n.m.
  • pešie túry so všetkými stupňami obtiažnosti

www.hotelsolisko.sk
119 €
184 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
119 €
184 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

57
40
32
16