Vyberte sa na dovolenku alebo si doprajte predĺžený víkend na východnom Slovensku. Rodinný pobyt v hoteli Plejsy s polpenziou a wellness.

Popis ponuky
Vyberte sa na dovolenku alebo si doprajte predĺžený víkend na východnom Slovensku v hoteli Plejsy. Pobaľte si pár vecí a vydajte sa na cestu za prírodou, pokojom a spoznávaním krásnych miest, ktoré Slovensko ukrýva. Vydajte sa na Spiš, navštívte jeden z najrozsiahlejších hradných komplexov v Európe a ďalšie historické pamiatky, ktoré sú zapísané na zozname UNESCO. Alebo si zvoľte aktívny oddych a v zime navštívte lyžiarske stredisko Plejsy, ktoré už hostilo niekoľko ročníkov Európskeho pohára.

Keď ste zbystrili pozornosť, vyberte si určite ubytovanie v trojhviezdičkovom hoteli Plejsy Wellness & Fun Resorte. Hotel v krásnom prostredí splní očakávania každého, aj najnáročnejšieho návštevníka. Je len na vás akému ročnému obdobiu dáte prednosť. Doprajte si prechádzky po Spišskom podhradí, túry v prírode alebo v zime poriadnu lyžovačku. Hotel Plejsy vám ponúka dokonalý odpočinok a relax v každom počasí a v každom ročnom období.
Recenzie k ponuke0
0 recenzií
Táto ponuka nemá žiadne recenzie.
Kúpené:
0x
Vyprší:
o 3 týždne
Poskytuje:


49 €
132 €
Viac o ponuke

Tieto ponuky by vás mohli zaujímať