Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Doprajte si dovolenku na mieste, kde sa spája kulinárske umenie s komfortným ubytovaním v krásnej Tatranskej prírode v hoteli Bachledka.

60
Popis ponuky

Obec Ždiar patrí k naozajstným klenom Slovenska. Rázovitá podtatranská obec so svojimi tradíciami, folklórom a kultúrou láka aj svojou špecifickou ľudovou architektúrou. Územie obce spadá do chráneného územia TANAP-u. Prírodné scenérie a samotná obec sú vyhľadávaným miestom na turistiku a oddych. Stará legenda hovorí, že za vznikom obce bol uhliar, ktorý si postavil svoju chalúpku v lesoch v Doline potoka Biela a jediné okno na drevenici bolo obrátené na stranu, odkiaľ svietila Zornička. Ľudia očarení týmto kúskom zeme si postavili svoje drevenice vedľa uhliara a svoju osadu pomenovali „Zor“ – Ždiar.

Hoci štvorhviezdičkový hotel Strachan nemá už len jedno okienko, z ktorého sa môžete dívať na Zorničku, aj z tých ostatných sa môžete kochať nádhernou scenériou na okolité hory, vychutnať si súznenie človeka s prírodou a utíšiť svoju myseľ. Príďte sa osviežiť do Ždiaru a užite si všetko, čo vám ponúka pobyt v jedinečnom hoteli Strachan!
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

18
Práve prezerá 40 ľudí
40
Práve prezerá 38 ľudí
40
40