Dovolenku v nádhernom liptovskom kraji s množstvom aktivít vám pripraví Hotel Strachanovka! Ubytujte sa v najväčšej kolibe na Liptove.

Popis ponuky
Hotel Strachanovka sa nachádza v obci Liptovský Ján, v Jánskej doline, v nádhernom liptovskom kraji. Tento malebný kút Slovenska je známy svojimi termálnymi kúpaliskami, prírodou a skvelými možnosťami na relax ako sú lyžovanie, cyklistika, vodné športy a turistika. Či sa budete chcieť nabiť energiou športom alebo si prezrieť zaujímavosti v okolí, budete mať určite postarané o program na každý deň. Demänovská ľadová jaskyňa, Demänovská jaskyňa slobody, Liptovský hrad, túra na Chopok, lyžovačka v Jasnej, aquapark Tatralandia alebo Thermal park v Bešeňovej, to všetko je len zlomok toho, čo všetko tu môžete vidieť a zažiť.

A popri tom zavítajte do hotela Strachanovka, kde si môžete dopriať rozprávkový oddych vo dvojici, či s celou vašou rodinou! Drevenica, útulné a príjemné prostredie aj pre najmladších hostí, kvalitná kuchyňa, príjemný personál, príroda a rôzne aktivity, ... zažite tradičné Slovensko v srdci Liptova. Nakoniec, príďte sa presvedčiť sami! Trojhviezdičkový hotel Strachanovka bude určite skvelým miestom pre vašu dovolenku.
Recenzie k ponuke0
0 recenzií
Táto ponuka nemá žiadne recenzie.
Kúpené:
0x
Vyprší:
o 3 týždne
Poskytuje:


65 €
116 €
Viac o ponuke

Tieto ponuky by vás mohli zaujímať