Vydajte sa spoznávať nádherné poľské mesto Vadovice. Ubytovanie vám poskytne luxusný hotel situovaný v starom mlyne s moderným wellness.

Popis ponuky
Vadovice sú asi pre väčšinu nás známe ako mesto, odkiaľ pochádzal pápež Ján Pavol II. Ležia na juhu Poľska, približne hodinu cesty od Krakova. Keď sa ich rozhodnete navštíviť, vyhraďte sin a to dostatok času. Určite navštívte rodný dom Karola Wojtylu, vyberte sa do parku miniatúr v neďalekom Inwałdzie, kde nájdete rôzne známe architektonické skvosty v mierke 1:25 (Socha slobody, Eiffelovka, Big Ben, …), mini zoo s deťúrencami alebo si choďte obzrieť Kalwariu Zebrzydowsku, ktorá je zapísaná na zozname UNESCO. Kalvária bola vybudovaná na začiatku 17. storočia a patrí k nezvyčajným komplexom na európskom kontexte (budovaný bol podľa vzroru Jeruzalema).

A keď už budete tu, určite sa ubytujte v hoteli Młyn Jacka. Myslíme, že hneď na prvý pohľad vám bude jasné, ako vzniklo meno hotela a verím, že vás očarí svojím nezvyčajným vzhľadom. Hostí privíta staré mlynské koleso, storočné stroje susediace s luxusným wellness či steny z červenej tehly. To všetko dokonale ladí s celým zariadením a mnoho atrakcií ako je bazén, bowling, knižnica, live cooking vám nedovolia nudiť sa. Objavte nezvyčajný hotel a presvedčte sa na vlastné oči ako sa dá prepojiť súčasnosť s minulosťou.
Recenzie k ponuke0
0 recenzií
Táto ponuka nemá žiadne recenzie.
Kúpené:
0x
Vyprší:
o 3 týždne
Poskytuje:


60 €
150 €
Viac o ponuke

Tieto ponuky by vás mohli zaujímať