Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Online kurz angličtiny pre prípravu na najuznávanejší test Toefl, ktorý vám pomôže študovať, nájsť si prácu aj cestovať.

97
Popis ponuky

Pripravte sa na Toefl test, medzinárodný test z anglického jazyka, ktorý je celosvetovo uznávaný mnohými veľkými organizáciami ako Philips, Motorola, Electrolux, Sony, Coca-Cola, Procter & Gamble, IBM a mnohými ďalšími.

Cambridge Academy má pre vás skvelú ponuku. Teraz môžete študovať a pripraviť sa na najprestížnejšiu jazykovú skúšku svetovo uznávanú vo viac než 9000 inštitúcií v 130 krajinách vrátane top univerzít v USA, Anglicku aj Austrálii.

Vzdelávanie v Cambridge Academy je založené na princípe metódy "Cambridge Communicative Approach (CCA)" (Cambridgeský komunikačný prístup). Ide o novodobú vylepšenú „komunikačnú metódu", ktorá si stanovila za cieľ sprostredkovať a precvičovať praktické jazykové zručnosti v anglickom jazyku v takej forme, akou hovoria rodení hovorcovia v anglicky hovoriacich krajinách.

Základom tejto metódy je predpoklad, že angličtina nám slúži najmä na medziľudskú komunikáciu a gramatické štruktúry nám musia dopomôcť k efektívnemu porozumeniu v anglickom jazyku.

Metóda komunikačného prístupu Cambridge sa prejavuje v anglických dialógoch, ktoré prezentujú lektori z anglicky hovoriacich krajín. Okrem toho sa odráža aj v jazykových cvičeniach, v ktorých stojí absolútna presnosť a správnosť v pozadí, pretože je oveľa dôležitejšie vedieť sa dorozumieť s cudzincom.

Prijatie Cambridgeského komunikačného prístupu (CCA) znamená akceptovanie myšlienky, že porozumenie a komunikácia v cudzom jazyku sú dôležitejšie ako úplná gramatická správnosť.

Jaroslav (46 rokov) / Bratislava

Páčilo sa mi, že som si pred samotným začiatkom kurzu mohol spraviť test, ktorý mi určil aktuálnu jazykovú úroveň. Potom som získal svoj učebný plán, ako aj prístup k zaujímavých učebným materiálom, dialógom, ako aj ku gramatike. Som presvedčený, že takto sa po anglicky naozaj naučím.

Mária (19 rokov) / Praha

Odporúčam Cambridge Academy, pretože úplne splnila moje očakávania, čo sa týka výučby angličtiny. Dialógy sú z každodenných situácií, čo sa mi zdá naozaj praktické. Najmä na cestách som sa hneď vedela lepšie dorozumieť.

Martin (31 rokov) / Košice

Konečne sa môžem sám rozhodnúť, kedy sa začnem učiť a kedy skončím. Viem si sám zadeliť čas, čo je pre mňa veľmi dôležité, keďže pracujem na plný úväzok. Tak sa môžem učiť z domu skoro ráno, večer a aj cez víkend. Občas dokonca i cez obedňajšiu prestávku v práci. Tak idem vlastným tempom a môžem sa bez stresu učiť po anglicky.

Michaela (31 rokov) / Ostrava

Výučbová metóda on-line, zaujímavé cvičenia a na mieru ušitý kurz ma motivujú učiť sa. Záverečné skúšky ma iba utvrdzujú v tom, že tu sa skutočne učím. Už som absolvovala niekoľko jazykových úrovní a za každú som aj získala jazykový certifikát Cambridge Academy.

Dennis (16 rokov) / Martin

Kamarát mi povedal o Cambridge Academy. V tom čase sa už mesiac učil on-line. Ja som o tom povedal rodičom a tým sa to zdalo úchvatné. Teraz sa viem so svojou priateľkou oveľa lepšie porozprávať po anglicky a už sa ani tak veľmi nebojím maturity.

Anna (55 rokov) / Brno

Najviac sa mi páčia cvičenia na konverzáciu, prípadne dialógy, pretože sa tak viem dobre pripraviť na každodenné situácie. V Cambridge Academy som konečne zvládla aj gramatiku, napriek tomu, že vždy bola mojou slabou stránkou. Zaujímavý, dobre spracovaný obsah. Môžem len odporúčať.
9,90 €
339 €

Kúpené
187x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
9,90 €
339 €

Kúpené
187x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

13
20
90
75