Online kurz angličtiny pre prípravu na najuznávanejší test Toefl, ktorý vám pomôže študovať, nájsť si prácu aj cestovať.

Popis ponuky
Pripravte sa na Toefl test, medzinárodný test z anglického jazyka, ktorý je celosvetovo uznávaný mnohými veľkými organizáciami ako Philips, Motorola, Electrolux, Sony, Coca-Cola, Procter & Gamble, IBM a mnohými ďalšími.

Cambridge Academy má pre vás skvelú ponuku. Teraz môžete študovať a pripraviť sa na najprestížnejšiu jazykovú skúšku svetovo uznávanú vo viac než 9000 inštitúcií v 130 krajinách vrátane top univerzít v USA, Anglicku aj Austrálii.

Vzdelávanie v Cambridge Academy je založené na princípe metódy "Cambridge Communicative Approach (CCA)" (Cambridgeský komunikačný prístup). Ide o novodobú vylepšenú „komunikačnú metódu", ktorá si stanovila za cieľ sprostredkovať a precvičovať praktické jazykové zručnosti v anglickom jazyku v takej forme, akou hovoria rodení hovorcovia v anglicky hovoriacich krajinách.

Základom tejto metódy je predpoklad, že angličtina nám slúži najmä na medziľudskú komunikáciu a gramatické štruktúry nám musia dopomôcť k efektívnemu porozumeniu v anglickom jazyku.

Metóda komunikačného prístupu Cambridge sa prejavuje v anglických dialógoch, ktoré prezentujú lektori z anglicky hovoriacich krajín. Okrem toho sa odráža aj v jazykových cvičeniach, v ktorých stojí absolútna presnosť a správnosť v pozadí, pretože je oveľa dôležitejšie vedieť sa dorozumieť s cudzincom.

Prijatie Cambridgeského komunikačného prístupu (CCA) znamená akceptovanie myšlienky, že porozumenie a komunikácia v cudzom jazyku sú dôležitejšie ako úplná gramatická správnosť.

Jaroslav (46 rokov) / Bratislava

Páčilo sa mi, že som si pred samotným začiatkom kurzu mohol spraviť test, ktorý mi určil aktuálnu jazykovú úroveň. Potom som získal svoj učebný plán, ako aj prístup k zaujímavých učebným materiálom, dialógom, ako aj ku gramatike. Som presvedčený, že takto sa po anglicky naozaj naučím.

Mária (19 rokov) / Praha

Odporúčam Cambridge Academy, pretože úplne splnila moje očakávania, čo sa týka výučby angličtiny. Dialógy sú z každodenných situácií, čo sa mi zdá naozaj praktické. Najmä na cestách som sa hneď vedela lepšie dorozumieť.

Martin (31 rokov) / Košice

Konečne sa môžem sám rozhodnúť, kedy sa začnem učiť a kedy skončím. Viem si sám zadeliť čas, čo je pre mňa veľmi dôležité, keďže pracujem na plný úväzok. Tak sa môžem učiť z domu skoro ráno, večer a aj cez víkend. Občas dokonca i cez obedňajšiu prestávku v práci. Tak idem vlastným tempom a môžem sa bez stresu učiť po anglicky.

Michaela (31 rokov) / Ostrava

Výučbová metóda on-line, zaujímavé cvičenia a na mieru ušitý kurz ma motivujú učiť sa. Záverečné skúšky ma iba utvrdzujú v tom, že tu sa skutočne učím. Už som absolvovala niekoľko jazykových úrovní a za každú som aj získala jazykový certifikát Cambridge Academy.

Dennis (16 rokov) / Martin

Kamarát mi povedal o Cambridge Academy. V tom čase sa už mesiac učil on-line. Ja som o tom povedal rodičom a tým sa to zdalo úchvatné. Teraz sa viem so svojou priateľkou oveľa lepšie porozprávať po anglicky a už sa ani tak veľmi nebojím maturity.

Anna (55 rokov) / Brno

Najviac sa mi páčia cvičenia na konverzáciu, prípadne dialógy, pretože sa tak viem dobre pripraviť na každodenné situácie. V Cambridge Academy som konečne zvládla aj gramatiku, napriek tomu, že vždy bola mojou slabou stránkou. Zaujímavý, dobre spracovaný obsah. Môžem len odporúčať.
Recenzie k ponuke0
0 recenzií
Táto ponuka nemá žiadne recenzie.
Kúpené:
98x
Vyprší:
o 18 h.
Poskytuje:


9,90 €
339 €
Viac o ponuke

Tieto ponuky by vás mohli zaujímať