Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Hotel Europa*** v srdci Liptovského Mikuláša je komfortným miestom, kde počas 2 až 4 dní prežijete príjemné chvíle.

38
Popis ponuky

Nie je nič lepšie, ako si z množstva hotelov vybrať práve ten, ktorý sa nachádza uprostred obľúbenej lokality. Liptov, v súčasnosti jeden z najzaujímavejších a najnavštevovanejších slovenských regiónov, vám to ponúka. Navštívte hotel Europa*** a strávte úžasný pobyt.

Hotel EUROPA***

Hotel EUROPA*** ponúka ubytovanie v 17 štýlovo zariadených izbách. K dispozícii je apartmán s prekrásnym výhľadom na mesto, dvojlôžkové izby, comfort izby s možnosťou až dvoch prísteliek, jednolôžkové izby a dvojlôžková izba + dve prístelky. Všetky izby sú nefajčiarske a s bezplatným pripojením na internet. Vy budete ubytovaní v Comfort izbách. V comfort izbe je taktiež k dispozícii oddychová miestnosť s rozkladacím gaučom (vyspia sa až dve dospelé osoby). Miestnosť s manželskou posteľou vám ponúkne požadované súkromie.

Vybavenie comfort izby:

  • TV s plochou obrazovkou
  • telefón
  • trezor
  • kúpeľňa (sprchový kút, WC, sušič na vlasy)
  • Wi-Fi

Skutočný gastronomický zážitok v reštaurácii s ručne maľovanými stenami! Reštaurácia ponúka široký výber špecialít nielen z liptovskej, ale aj medzinárodnej kuchyne. Jedlá pripravované podľa overených receptúr z tých najkvalitnejších surovín. K dispozícii je reštaurácia s kapacitou 44 miest a terasa s kapacitou 30 miest.

Chcete si len tak posedieť pri pohári dobrého vínka? Priestory nočného baru sú na to ako stvorené!

Tatralandia - dobrodružstvo a zábava!

Tatralandia Holiday Resort je najväčším celoročným areálom vodnej zábavy s ubytovaním na Slovensku, v Čechách a Poľsku. Nachádza sa v regióne Liptov - oblasti s množstvom kultúrnych pamiatok, svojráznou ľudovou kultúrou a folklórom, ktorú obklopujú najväčšie slovenské hory - Vysoké a Nízke Tatry, Veľká a Malá Fatra, Chočské vrchy.

GINO PARADISE Bešeňová: vodný raj je vybudovaný na báze horúcich prameňov termálnych vôd, ktoré vyvierajú z hĺbky 1987 metrov s teplotou 60,5°C. Blahodarne pôsobia na pohybové a dýchacie ústrojenstvo, majú priaznivé kozmetické účinky.

Kúpele Lúčky: s liečivou vodou, ktorá už mnohým pacientom prinavrátila zdravie. Neliečia iba ženy s gynekologickými problémami, ale aj pohybové ústrojenstvo a nervové choroby.

Kúpalisko a krytý bazén Liptovský Ján: s minerálnou vodou z prameňa Rudolf. Termálna voda má dokázateľne liečivé účinky, lieči kožné choroby, choroby pohybových ústrojov, látkovej výmeny, ženské, nervové ba aj choroby srdca a ciev.

Liptovská Mara: druhá najväčšia sypaná hrádza v SR. Sú tu možnosti kúpania, surfovania, jachtingu, škola windsurfingu, člnkovanie, vodné bicyklovanie, rybárčenie, plavba vyhliadkovou loďou Liptov.

JASKYNE

Demänovská jaskyňa Slobody:
bohatá sintrová výzdoba, tajuplný podzemný tok Demänovky, krosové jazierka, typické riečne modelované chodby a stropné korytá.

Demänovská ľadová jaskyňa: vzácnosťou je jaskynná fauna a bohatá história, ľadová výplň, ľadové stĺpy, stalaktity i stalagmity.

Stanišovská jaskyňa: najstaršia známa jaskyňa Liptova i Slovenska v ktorej návštevníci zanechali veľký počet nápisov.

Važecká jaskyňa: nálezisko kostí jaskynného medveďa.

MÚZEÁ A PAMIATKY

Havránok:
Keltské archeologické múzeum.

Múzeum liptovskej dediny v Pribyline: stavby z niektorých obcí horného a dolného Liptova.

Celodrevený artikulárny kostol Svätý kríž: patrí k najväčším dreveným stavbám v Strednej Európy.

Vlkolínec: pamiatková rezervácia ľudovej architektúry zapísaná do zoznamu UNESCO.

Múzeum oravskej dediny Zuberec: ponúka viac ako 50 stavieb ľudovej architektúry rozostavených v niekoľkých celkoch, ktoré pripomínajú jednotlivé časti Oravy.

Múzeum Čierny Orol: stála expozícia Poľovníctvo a rybárstvo v Liptove.

Synagóga: patrí medzi najštýlovejšie a najväčšie na Slovensku. Sprístupnená v letných mesiacoch.

Galéria P. M. Bohúňa: tretia najstaršia na Slovensku.

Centrum Kolomana Sokola: otvorené bolo pri príležitosti stých narodenín významného slovenského grafika a maliara, mikulášskeho rodáka Kolomana Sokola (1902 – 2003).

Rumanský Art Centre: súkromná galéria je venovaná dielu bratov – akademických maliarov Rumanských.

Múzeum Janka Kráľa: dokumentuje dejiny mesta a literárnu históriu regiónu.

Slovenské múzeum ochrany prírody a jaskyniarstva: vo svojich stálych expozíciách návštevníkom predstavuje krásu slovenskej živej i neživej prírody.

HRADY A ZÁMKY

Hrad Likava:
zrúcanina kráľovského strážneho hradu zo 14. storočia.

Oravský hrad: najmalebnejších z hradov Slovenska, týčiaci sa na strmom vápencovom brale.

www.hoteleuropalm.sk
59 €
95 €

Kúpené
273x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
59 €
95 €

Kúpené
273x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

40
37
30
39