Výmena oleja a filtra, brzdového obloženia či kontrola vozidla pred dovolenkou. Myslite na to ešte pred dovolenkou.

Popis ponuky
Čas dovoleniek je v plnom prúde. Nezabudnite si skontrolovať svoje vozidlo ešte predtým, ako vyrazíte. Alebo to rovno nechajte na odborníkov z firmy AGLOMA, ktorí vášho štvorkolesového tátoša dajú do poriadku. Aj keď si človek uvedomí potrebu takéhoto servisu až keď sa niečo stane v polovičke cesty, nebuďte jedným z nich a myslite vopred...

Navštívte pneuservis AGLOMA a poskytované služby si vychutnáte v príjemných priestoroch s možnosťou Wifi pripojenia a v pokojnej atmosfére pri káve alebo čaji.

Pneuservis AGLOMA je prevádzka, ktorá vznikla z potreby vyplniť medzeru pre náročného zákazníka, ktorý je časovo zaneprázdnený a požaduje kvalitné služby. Jedným z atribútov skvalitnenia a prístupu k zákazníkom je rozšírená otváracia doba aj cez sobotu a nedeľu a možnosť objednať sa cez rezervačný systém na konkrétny termín.

Zakladajú si na mladom tíme, ktorý pristupuje k zákazníkom profesionálne, po technickej aj etickej stránke.

Pre motoristov v rámci skvalitnenia služieb ponúkajú možnosť kúpy alu diskov, plechových diskov, pneumatík, automoto doplnkov, reflexných produktov, autokozmetiky, mazacích olejov, rôznych filtrov a kvapalín potrebných k prevádzke automobilu.

Tovar je možné zakúpiť priamo v predajni Pneuservisu AGLOMA, na Račianskej ulici /areál Allianzu/ v Bratislave.
Recenzie k ponuke0
0 recenzií
Táto ponuka nemá žiadne recenzie.
Kúpené:
85x
Vyprší:
o 20 m.
Poskytuje:


46,99 €
100 €
Viac o ponuke

Tieto ponuky by vás mohli zaujímať