Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Výmena oleja a filtra, brzdového obloženia či kontrola vozidla pred dovolenkou. Myslite na to ešte pred dovolenkou.

53
Popis ponuky

Čas dovoleniek je v plnom prúde. Nezabudnite si skontrolovať svoje vozidlo ešte predtým, ako vyrazíte. Alebo to rovno nechajte na odborníkov z firmy AGLOMA, ktorí vášho štvorkolesového tátoša dajú do poriadku. Aj keď si človek uvedomí potrebu takéhoto servisu až keď sa niečo stane v polovičke cesty, nebuďte jedným z nich a myslite vopred...

Navštívte pneuservis AGLOMA a poskytované služby si vychutnáte v príjemných priestoroch s možnosťou Wifi pripojenia a v pokojnej atmosfére pri káve alebo čaji.

Pneuservis AGLOMA je prevádzka, ktorá vznikla z potreby vyplniť medzeru pre náročného zákazníka, ktorý je časovo zaneprázdnený a požaduje kvalitné služby. Jedným z atribútov skvalitnenia a prístupu k zákazníkom je rozšírená otváracia doba aj cez sobotu a nedeľu a možnosť objednať sa cez rezervačný systém na konkrétny termín.

Zakladajú si na mladom tíme, ktorý pristupuje k zákazníkom profesionálne, po technickej aj etickej stránke.

Pre motoristov v rámci skvalitnenia služieb ponúkajú možnosť kúpy alu diskov, plechových diskov, pneumatík, automoto doplnkov, reflexných produktov, autokozmetiky, mazacích olejov, rôznych filtrov a kvapalín potrebných k prevádzke automobilu.

Tovar je možné zakúpiť priamo v predajni Pneuservisu AGLOMA, na Račianskej ulici /areál Allianzu/ v Bratislave.
46,99 €
100 €

Kúpené
138x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
46,99 €
100 €

Kúpené
138x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

53
43
48
68