Oddýchnite si vo vyhlásenom maďarskom kúpeľnom meste Györ. Rodinný pobyt v 4* hoteli s neobmedzeným vstupom do wellness a polpenziou.

Popis ponuky
Staré mesto Győr s množstvom architektonických pamiatok nájdete medzi Viedňou a Budapešťou a neďaleko odtiaľ sa dostanete aj k Bratislave. Historické pamiatky, ktoré nájdete v Győri, radia toto mesto na druhú priečku v počte pamiatok v Maďarsku. Kostoly, múzeá, historické uličky – vyberte sa na výlet do krásneho historického mesta, do liečivých kúpeľov a relaxujte.

Pár krokov od historického centra nájdete hotel Wellness Golden Ball Club Hotel & Spa s nádychom anglického viktoriánskeho štýlu. Hotel na okraji parku Eötvös ponúka svojim hosťom 32 komfortných, štýlových izieb. Okrem ubytovania vám hotel ponúka kvalitné wellness služby vo wellness centre s rozlohou 1400 m2, kde nájdete nielen sauny, tepidárium či vírivku, ale tešte sa aj na plavecký bazén s 80 m2, bazénik pre deti a chýbať nebudú ani fitness služby, squashový kurt a posilňovňa s kardio strojmi. Zažite dokonalý oddych!
Recenzie k ponuke0
0 recenzií
Táto ponuka nemá žiadne recenzie.
Kúpené:
0x
Vyprší:
o 3 týždne
Poskytuje:


86 €
148 €
Viac o ponuke

Tieto ponuky by vás mohli zaujímať