Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Máte povolanie, pri ktorom ste doslova zrástli s počítačom? Chráňte si vaše oči - Lutein 30tbl - na udržanie dobrého zraku.

40
Popis ponuky

Detail zľavy

Používaním výrobku Oči - Lutein sa vďaka obsahu luteinu vyhnete možnému vzniku degeneratívnych zmien na sietnici (degenerácia žltej škvrny – centra ostrého videnia) či sivému zákalu charakterizovanému zákalom očnej šošovky. Vážnym rizikovým faktorom v oboch prípadoch je oxidatívne poškodenie. Pamätáte sa na rady svojich mám, že máte jesť mrkvu, aby ste dobre videli?

Hromadia sa vedecké dôkazy, že antioxidačné živiny nachádzajúce sa v mnohých rastlinných potravinách vrátane mrkvy, ale aj v ďalšom červenom a žltom ovocí a zelenine – v paradajke, paprike, brokolici, špenáte, v ďateline (alfa-alfa), vo vaječnom žĺtku a v rybích olejoch, sú účinné pri prevencii problémov so zrakom.

Niekoľko výskumných štúdií Harvardskej univerzity potvrdilo, že antioxidanty, hlavne vitamíny A, C a E, spolu s luteínom pomáhajú predchádzať zrakovým poruchám alebo oddialiť začiatok niektorých foriem slepoty vo vyššom veku. Vedci zistili, že luteín sa po vstrebaní do krvi špecificky hromadí v sietnici (v žltej škvrne) a šošovke. Na základe toho vyslovili predpoklad, že lutein je špecifickým antioxidantom pre oko.

Spomaľujú vznik degeneratívnych zmien na sietnici aj vznik sivého zákalu na šošovke. Ďalšie sledovania poukázali na to, že denná dávka luteínu – 6 miligramov – znižuje výskyt poškodení oka o 43 %. Z ostatnej štúdie vyplynulo, že užívanie výživových doplnkov s luteínom (30 mg/deň) počas 140 dní zvyšuje hladinu luteínu 10-násobne. Zvyšuje takisto hustotu pigmentu žltej škvrny o 20 až 40 % a o 30 až 40 % redukuje prenášanie modrého svetla na fotoreceptory.

OCSO Organic Solutions

Organic Solutions OCSO je značkou, ktorá už dlhú dobu žne úspechy v okolitých krajinách a konečne prichádza aj na Slovensko. Základom týchto úspechov je snaha priblížiť sa čo najviac čistote prírodných vitamínov a minerálov. Dcérska firma Naturmarket je jediným oficiálnym distribútorom značky u nás. Výrobky značky OCSO ponúkajú celý rad produktov podporujúcich zdravie a správnu životosprávu. Značka je držiteľom certifikátu GMP.

Certifikát GMP:

Je celosvetový systém kontroly kvality a dodržiavania deklarovaných výrobných, spracovateľských a distribučných postupov. Certifikát GMP je potvrdzujúcim dokladom, že daný výrobca spĺňa prísne kritéria uplatňované pri výrobe a kontrole liečiv.

Upozornenie:

Ak sa u Vás vyskytnú nežiaduce účinky alebo iné neobvyklé reakcie, poraďte sa s Vašim lekárom.
4,99 €
8,32 €

Kúpené
490x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
4,99 €
8,32 €

Kúpené
490x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

75
23
13
13