Neviditeľná najnovšia verzia silikónovej podprsenky bez ramienok vyrobená z lekárskeho silikónu. Spodné prádlo pre každú ženu.

Mrzí nás to, ale platnosť tejto ponuky už vypršala.
Popis ponuky
Detail zľavy

Silikónová podprsenka vyrobená z lekárskeho silikónu. Vhodná do všetkých šiat bez ramienok a vo viacerých veľkostiach – A, B, C alebo D. Silikón použitý v podprsenke sa tvaruje podľa tvaru vašich pŕs, súčasne ich zdvíha a zvýrazňuje.

Podprsenka UNBRA vyrobená z lekárskeho silikónu. Na dotyk tak pripomína ľudskú kožu. Mäkké a prírodné silikónové košíčky sú „neviditeľné“ a podprsenka sa okamžite stáva vašou súčasťou.

Použitie je jednoduché: na očistenú a vysušenú kožu (bez krému) priložiť košíčky NOBRA a pri vhodnom natočení pridrž okraj košíčku pre získanie anatomického tvaru. Mierne ich pritlačte k prsiam a podržte až sa prehrejú (telesná teplota umožní ideálne prispôsobenie vložky). Jemne spojte košíčky a zapnite.

Po každom použití mierne prepláchnite teplou vodou a dovoľte, aby samovoľne vyschli (neosušujte uterákom, papierom ani inými utierkami – mohlo by dôjsť k poškodeniu silikónu, nesušte na ústrednom topení ani pri iných zdrojoch tepla.) Pamätajte! Vhodné ošetrovanie zaistí dlhodobú spokojnosť.
Recenzie k ponuke0
0 recenzií
Táto ponuka nemá žiadne recenzie.

4,90 €
8,17 €

Tieto ponuky by vás mohli zaujímať