Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Upozornite na svoju prítomnosť vodičov už z veľkej diaľky pomocou reflexnej vesty, s ktorou budete na ceste neprehliadnuteľní.

40
Popis ponuky

Detail zľavy

Dostali ste defekt? Pokazilo sa vám vozidlo počas cesty? Stali ste sa súčasťou dopravnej nehody? Vo všetkých prípadoch je nutné, aby ste si pred vystúpením z auta a vkročením na vozovku obliekli svoju reflexnú vestu. Reflexná vesta je súčasťou povinnej výbavy každého auta, ale nemali by ste ju používať len preto, že vám to prikazuje cestný zákon. Reflexné prvky na veste vám totiž upozornia vodičov na vašu prítomnosť na ceste a môžu predísť nehode. Je preto hlavne vo vašom záujme sa zabezpečiť kvalitnou reflexnou vestou, s ktorou vás vodiči uvidia už z veľkej diaľky.

Jasná neónová oranžová farba bude na ceste počas dňa doslova svietiť a pre vodičov bude neprehliadnuteľná.Reflexné prvky zase zaistia vašu bezpečnosť počas noci.

Vestu ale nemusíte používať iba ak ste vodiči. Cyklisti či bežci istotne ocenia vestu pri svojich športových aktivitách, pri ktorých sa pohybujete po cestách.
3 €
5 €

Kúpené
572x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
3 €
5 €

Kúpené
572x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

61
64
44
50