Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Zoberte partnera a vyrazte spolu na parádnu dovolenku k našim susedom do Rakúska. 3 až 6-dňový wellness pobyt s polpenziou v Korutanoch.

55
Popis ponuky

Počuli ste už o „eko“ turistike? Ak nie, máte sa vhoteli Biolandhaus Arche naozaj na čo tešiť. Spoznajte na vlastnej koži tú naozajstnú silu prírody a doprajte si zaslúžený odpočinok, po ktorom túžite.

Tento ekologicky šetrný hotel nájdete vjednej znajslušnejších oblastí strednej Európy na východe Korután aponúka tak dychberúce výhľady amaximálny pokoj pre vašu dovolenku.Priamo z hotelovej terasy si môžete vychutnávať nezabudnuteľný výhľad na prekrásne Júlske Alpy.

Ubytovanie

Hotelové izby sú vybavené kvalitným dreveným nábytkom sprírodnými tkaninami azdravotnými lôžkami ivlastným sociálnym zariadením. Určite si obľúbite aj terasu svýhľadom na okolité hory. Kvôli ochrane životného prostredia tu využívajú solárne ohrievanú vodu, recyklovaný papier, prírodné drevo amnoho ďalšieho.

Stravovanie

Pripravená je pre vás tiež bohatá polpenzia aako už asi tušíte, miestne jedlo bude stáť za to. Zelenina sa vám na tanier dostane vlete priamo zo záhrady avzime z pivnice bez straty vitamínov. Prekvapí vás výberom vegetariánskych jedál, populárnym celozrnným pečivom zkontrolovaného ekologického hospodárstva, ale iúdeninami, syrmi aďalšími pochúťkami. Bufetové raňajky a večere výberom z menu–budete hodovať.

Wellness

Priamo vhoteli na vás čaká 80 m2veľkéwellness centrum srelaxačným priestorom arozsiahlou knižnicou. Po celú dobu pobytu vám bude neobmedzene kdispozícii fínska sauna a infrasauna.

Tipy na výlety

Hrad Hochosterwitz(20 km)

Jednou znajväčších korutánskych turistických atrakcií je bezpochyby hrad ležiaci na dolomitovej skale blízko obce Sankt Georgen am Längsee. Súčasťou opevnenia tohto pôsobivého hradu je dlhá prístupová cesta so 14 veľkými bránami. Druhý prístup khradu sa nemecky nazýva Narrensteig – „chodník bláznov“.

Jazero Längsee(24 km)

Vlete ide oveľmi obľúbené miesto na kúpanie, ktoré ocenia predovšetkým deti. Tie totiž ohromí 102 metrov dlhá kĺzačka. Vokolí jazera sa nachádza mnoho lesov, lúk, pastvín apolí, takže priamo nabáda knajrôznejším prechádzkam. Okrem toho sa oblasť preslávila výbornou kuchyňou skulinárskymi zážitkami. Vzime sa tu korčuľuje ahrá curling.

Dodatky:

  • Zariadenie nie je vybavené prístupom pre vozičkárov.
  • V cene kupónu nie je doprava, tú si už zaisťujete sami.
  • Víkendový doplatok činí 6 €/dospelá osoba.
  • Doplatok v termínoch od 24. 12. 2016– 6. 1. 2017 a 8. 4.– 17. 4. 2017

    činí 9 €/osoba/noc.
  • Po rezervácii termínu sa prípadné reklamácie riadia podľa podmienok ubytovacieho zariadenia.
  • Ak nemáte auto nevadí! Nájdite si vhodnývlakový alebo autobusový spoj.

155 €
344 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
155 €
344 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

57
16
40
32