Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Ak hľadáte kľudné miesto na čerstvom vzduchu a obklopené prírodou, novučičký hotel Szary Residence neďaleko Krakova si zamilujete.

33
Popis ponuky

Szary Rezidencia je nový hotel, ktorý sa nachádza v malebnej dedinke Michałowice len 7 km od Krakova. Nájdete ho na malom kopci, ďaleko od mestského zhonu. Vďaka tomu je možné plne využiť kontakt s prírodou a vychutnať si nádherný výhľad, ale zároveň sa rýchlo dostanete do jednej z najkrajších európskych metropol. Veľkým plusom je aj skutočne čistý vzduch bez smogu.

Pobyt v hoteli ocenia aj rodiny s deťmi, pre ktoré je pripravených mnoho atrakcií. Vonku nájdete detské ihrisko s hojdačkami, rebríkmi a šmýkačkou. K dispozícii máte taktiež pieskovisko a trampolínu. Vo vstupnej hale sa ukrýva malý detský kútik, v ktorom si deti môžu kresliť, stavať kocky a hrať sa s rôznymi hračkami.

Poslaním hotela je ponúknuť hosťom vysoko kvalitné služby počas celého pobytu, aby sa v ňom cítili príjemne a spomínali naň ako na pohodlné miesto ponúkajúce bezstarostný a dokonalý relax. Mladý a nadšený personál sa vám bude s radosťou venovať a plniť vaše želania.

Szary Residence ponúka svojim hosťom až 40 klimatizovaných izieb s veľkými a pohodlnými posteľami.

Izba Standard

Postele môžu byť spojené na základe vašej požiadavky. Súčasťou vybavenia je aj 40" LED televízor, ktorý ponúka uspokojivý a príjemný zážitok zo sledovania. Ak dávate prednosť surfovaniu na internete, môžete využiť bezplatné Wi-Fi pripojenie. Kúpeľňa obsahuje sprchovací kút.

Rodinná izba Deluxe

Deluxe izby boli pripravené pre tých najnáročnejších hostí - sú priestranné a dobre vybavené. Každá izba má najkvalitnejšie postele s pohodlnými matracmi. Všetky izby sú takisto vybavené 40" LED televízorom, ktorý umocňuje zážitok zo sledovania, nechýba ani bezplatné pripojenie k internetu. V kúpeľni nájdete uteráky a kozmetiku.

Nevynechajte určite miestnu reštauráciu, v ktorej šéfkuchár pripravuje tradičné jedlá v modernej verzii. Všetky pokrmy sú pripravované na objednávku, z čerstvých a zdravých surovín a to je dôvod, prečo chutia tak dobre. Jedlo alebo kávu si môžete vychutnať aj v zimnej záhrade, ktorá je presklená až z troch strán a poskytne vám krásny výhľad.

Hotel podporuje trávenie voľného času aktívnym spôsobom, prijmite napríklad pozvanie do profesionálneho jazdeckého centra blízko hotela, kde si môžete vyskúšať jazdu na koni. Personál vám veľmi rád odporučí aj najlepšie cyklistické a turistické trasy.

V prípade záujmu si môžete objednať hodinu jazdenia na koni v areáli za 12 € / 30 min.

www.szaryresidence.pl
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

39
57
69
37