Jemné, šťavnaté mäsko, poctivé lokše a chuť, ktorá je skoro až návyková. Pečená kačka s lokšami v reštaurácii Hradná Hviezda.

Mrzí nás to, ale platnosť tejto ponuky už vypršala.
Popis ponuky
Výnimočné jedlo a prostredie na úrovni. Sú vaše predstavy o príjemne strávenom večeri práve takéto? Náramne dobré steaky vám pripravia v reštaurácii Hradná Hviezda v prostredí areálu Bratislavského hradu.

​​

1/4 pečená kačka, červená dusená kapusta, 2 lokše

Reštauráciu Hradná Hviezda nájdete v jedinečnom, krásnom a tichom prostredí na západnej terase Bratislavského hradu.

“ Rodinná oslava,konferencia, pracovné stretnutie, romantická večera pre dvoch…..stále rovnako dôkladne pripravené a nádherne prezentované jedlá”

Filozofia reštaurácie je odrazom kuchárskej vášne šéfkuchára Rastislava Klasovitého pre tie najlepšie lokálne a sezónne produkty. Hradná Hviezda reprezentuje modernú slovenskú kuchyňu, ktorej srdcom sú tradičné regionálne recepty. Všetky produkty k ním denne prichádzajú čerstvé vďaka starostlivo vybraným miestnym dodávateľom. Mäso je krájané a filetované priamo v kuchyni. Zelenina dodávaná od lokálnych pestovateľov.

Nachádza sa priamo v náručí areálu Bratislavského Hradu. Elegantný interiér je odrazom starobylého exteriéru hradu a okolia. Intimitu a pocit domácej pohody dotvára nábytok z orechového dreva a svetlo sviečok v starožitných strieborných svietnikoch. Uvoľnená priateľská atmosféra ponúka hosťom plne relaxovať a vychutnať kuchárske umenie nášho šéfkuchára.
Recenzie k ponuke0
0 recenzií
Táto ponuka nemá žiadne recenzie.
Kúpené:
885x
Poskytuje:


7,99 €
15,90 €

Tieto ponuky by vás mohli zaujímať