Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Vyberte sa spoznávať krásy a pamiatky metropoly Čiech-Prahy. Pobyt na 3-4 dni v TOP HOTELI Praha**** s polpenziou a neobmedzeným wellness.

40
Popis ponuky

Či už ste prišli do Prahy za pamiatkami, a či sa len prejsť po najdlhšom eskalátore v republike, dokonalým východiskovým bodom pre vás bude TOP HOTEL Praha****, z ktorého ste „pod koňom“ na Václavskom námestí do 20 minút.

Ubytovanie

Štvorhviezdičkový pražský hotel ponúka ubytovanie vo viac ako 800 izbách a apartmánoch. Súčasťou je aj kongresové centrum, japonská záhrada či rozľahlé parkovisko. Ubytovaní budete v dvoch typoch izieb: Executive a Superior. Izby typu Superior disponujú manželskou posteľou (prípadne oddelenými lôžkami), pracovným stolom, TV a dvomi kúpeľňami: jedna s vaňou, druhá so sprchovacím kútom a WC.

V izbách typu Executive nájdete spálňu s manželskou posteľou (prípadne oddelené lôžka), pracovný stôl, TV a kúpeľňu s vaňou a WC. Nielen vďaka týmto izbám sa hotel radí medzi najlepšie v Čechách a tradične obsadzuje popredné priečky rebríčka najspoľahlivejších firiem. Ide zároveň aj o Najlepší kongresový hotel rokov 2013, 2014, 2015, 2016 a Najlepší štvorhviezdičkový hotel roku 2016.

Stravovanie

Reštaurácia Bohemia poskytuje prekrásny výhľad na panorámu Prahy, ktorú si užijete pri bufetových raňajkách(06.30 – 10.00 hod.). VIP raňajky v reštaurácii Bohemia sú v rámci 2., 4., 6. a 8. variantu. Večere (18.00 – 22.00 hod.), ktoré sú formou bufetu, prebiehajú v hlavnej hotelovej reštaurácii Praha.

Wellness

Po celodennom chodení po turisticky obľúbenej Prahe budete určite radi, že si môžete neobmedzene oddýchnuť v čarovných priestoroch hotelového wellness, kde nájdete veľký krytý bazén, whirlpool, fínsku saunu, eukalyptové inhalácie a turbo solárium.

Ak si budete chcieť dať ešte trošku do tela, využite neobmedzený vstup do jednoduchého fitness, ktoré je vybavené dvomi rotopédmi, posilňovacími strojmi a činkami. Svojmu telu môžete dopriať aj relaxačné alebo thajské masáže, na ktoré máte 15% zľavu.

A kto si myslí, že vo veľkých mestách nie je žiadna zeleň, môže sa o tom presvedčiť na vonkajšej terase, ktorá je spojená s japonskou záhradou chváliacou sa vodopádom s jazierkom, spievajúcou fontánou a sochami antických bohýň.

Praha

Karlov most (9 km)

Je to druhý najstarší dochovaný most v ČR a pri položení základného kameňa bol prítomný aj samotný kráľ Karol IV. Musel si kvôli tomu privstať, aby bol na mieste už v 5.31 hod. Jedine tak totiž mohol zachovať rad nepárnych čísel 1-3-5-7-9-7-5-3-1, ktorý tvoril dátum a hodinu vzniku mosta a mal mu priniesť šťastie.

Národné divadlo (9 km)

Keď romantika, tak poriadna! Národné divadlo je reprezentatívnou scénou Českej republiky. Je jedným zo symbolov národnej identity. Je nositeľom národného kultúrneho dedičstva, azároveň priestorom pre slobodnú umeleckú tvorbu. Novorenesančná budova divadla Jozefa Zítka je jednou z najvýznamnejších stavieb v krajine.

Chcete sa pozrieť na nové miesta? Prečítajte si ďalšie TOPtipy na výletyv tejto oblasti.

A čo takto sa v Prahe pozrieť niekam k vode? Pozrite si výber týchnajlepších kúpalísk.

Dodatky:

  • Zariadenie je vybavené prístupom pre vozičkárov.
  • V cene kupónu nie je doprava, tú si už zaisťujete sami.
  • Po obdržaní kupónu si čo najskôr zarezervujte termín pobytu v ubytovacom zariadení.
  • Po rezervácii termínu pobytu sa prípadné reklamácie riadia podľa podmienok ubytovacieho zariadenia.
  • Nemáte auto? Nevadí! Nájdite si vhodnéautobusové alebo vlakové spojenie.

137 €
228 €

Kúpené
30x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
137 €
228 €

Kúpené
30x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

30
57
51
41