Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Vykročte smer Balaton, k brehu „maďarského mora“. Tu na vás čaká luxusný 4* hotel CE Plaza Siófok, s polpenziou a wellness.

53
Popis ponuky

Ak túžite po luxuse, ktorý vám chýba počas náročných pracovných dní, neváhajte a vydajte sa relaxovať do úžasného maďarského wellness hotelaCE Plaza****.Skvele sa o vás postarajú a vy tak môžete načerpať sily počas dokonalého oddychu.

CE Plaza Hotel**** Siofókmá výhodnú polohu v pokojnej zelenej vilovej časti mestečka Siófok, neďaleko nákupných a zábavných zariadení.Izby, konferenčné zariadenia s moderným vybavením, skvelá reštaurácia, útulná krčmička, bary a wellness centrum sú zárukou tej najlepšejtradičnej pohostinnosti.

Ubytovanie

Každá izba má antialergické vankúše a obliečky, TV s plochou obrazovkou, trezor veľkosti laptopu a mnoho ďalšieho vybavenia.Vaňa s masážnou sprchou navodzuje pocit kúpeľnej izby.K pohodliu prispieva aj služba rozostlania postele. Budete sa cítiť komfortne.

Stravovanie

Reštaurácia Granario ponúka jedlá typickej regionálnej kuchyne s modernými prvkami.Je tu tiež vináreň Carafe, zariadená v štýle starobylej vínnej pivnice. Parkovať môžete v podzemnej garáži hotela. V rámci balíčku si pochutíte na výdatných bufetových raňajkách a večerách, s teplými aj studenými jedlami.

Wellness

Dohotelového wellness centra máte v rámci pobytuvstup zadarmoa môžete neobmedzene využívať perličkové kúpele a rôzne podvodné masážne trysky, zážitkové sprchy, fínsku saunu, biosaunu, infračervenú kabínu, parný kúpeľ s esenciálnymi olejmi. Samozrejme, dostanete k tomu ajžupany.

Nechajte sa zaplaviť vlnou úplnej relaxácie a uvoľnenia, načerpajte nové sily a užívajte si pocit vnútornej rovnováhy a harmónie.V balení je tiež neobmedzené využitie fitness miestnosti Cardio room s vodným barom. Nájdete tu aj rotoped a bežiaci pás. Deti budú mať dostatok času na návštevu detského sveta (10.00 – 17.00 hod.). Pre deti je možné zapožičať hračky a pre ich pohodlie aj malé stoličky, stoly a postele.

Mesto Siófok

Kúpeľnémesto Siófokjehlavným mestom východného brehu jazera Balaton, známehobohatým aintenzívnym kúpeľným životom. Nájdete tu určite množstvo zábavy.

Istotnebudeteočarení pobrežíms vyhlásenými plážami, nazývanými ako Zlatý breh a Strieborný breh,ktoré ročne navštevujú tisíce domácich i zahraničných turistov.Obe pláže kúpeľného strediska sú oddelené prístavom, v ktorom kotvia plachetnice a v letnom období taktiež linkové a výletné lode, ako aj parník s diskotékou.

V okolí kúpeľov sa nachádza množstvo turisticky veľmi atraktívnych zaujímavostí, ako napríkladskanzen Szántódpuszta s jedinečnou ukážkou dedinského životaz 18.a 19.storočia, nádhernéhistorické mesto Tihany,kde môžete vidieť skalné príbytky mníchov alebo hrad Vázsonykö, ktorý je dominantou obce Nagyvázsony.

Dodatky:

  • Zariadenie je vybavené prístupom pre vozíčkarov.
  • Pri 1., 2., 3. a 4. variante nie je možné kupón využiť v termíne:28. 10. – 6. 11. 2016;

    13. – 25. 11. 2016;23. 12. 2016 – 1. 1. 2017; 14. – 17. 4. 2017 a 28. 4. – 1. 5. 2017.
  • Po obdržaní kupónu si čo najskôr zarezervujte termín pobytu v ubytovacom zariadení.
  • Rezervácia a overenie voľných termínov prebieha v angličtine, nemčine alebo maďarčinepriamo s ubytovacím zariadením.Ak potrebujete pomôcť s termínom rezervácie, pošlite žiadosť na e-mailinfo@jozko.sk. Do žiadosti uveďte meno ubytovacieho zariadenia, počet osôba požadovaný termín ubytovania.
  • Po rezervácii termínu pobytu sa prípadné reklamácie riadia podľa podmienok ubytovacieho zariadenia.
  • V cene kupónu nie je doprava, tú si už zaisťujete sami.
  • Nemáte auto? Nevadí! Nájdite si vhodnéautobusové alebo vlakové spojenie.

155 €
333 €

Kúpené
11x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
155 €
333 €

Kúpené
11x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

55
Práve prezerá 48 ľudí
41
Práve prezerá 37 ľudí
76
Práve prezerá 36 ľudí
40
Práve prezerá 40 ľudí