Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Vykročte smer Balaton, k brehu „maďarského mora“. Tu na vás čaká luxusný 4* hotel CE Plaza Siófok, s polpenziou a wellness.

53
Popis ponuky

Ak túžite po luxuse, ktorý vám chýba počas náročných pracovných dní, neváhajte a vydajte sa relaxovať do úžasného maďarského wellness hotelaCE Plaza****.Skvele sa o vás postarajú a vy tak môžete načerpať sily počas dokonalého oddychu.

CE Plaza Hotel**** Siofókmá výhodnú polohu v pokojnej zelenej vilovej časti mestečka Siófok, neďaleko nákupných a zábavných zariadení.Izby, konferenčné zariadenia s moderným vybavením, skvelá reštaurácia, útulná krčmička, bary a wellness centrum sú zárukou tej najlepšejtradičnej pohostinnosti.

Ubytovanie

Každá izba má antialergické vankúše a obliečky, TV s plochou obrazovkou, trezor veľkosti laptopu a mnoho ďalšieho vybavenia.Vaňa s masážnou sprchou navodzuje pocit kúpeľnej izby.K pohodliu prispieva aj služba rozostlania postele. Budete sa cítiť komfortne.

Stravovanie

Reštaurácia Granario ponúka jedlá typickej regionálnej kuchyne s modernými prvkami.Je tu tiež vináreň Carafe, zariadená v štýle starobylej vínnej pivnice. Parkovať môžete v podzemnej garáži hotela. V rámci balíčku si pochutíte na výdatných bufetových raňajkách a večerách, s teplými aj studenými jedlami.

Wellness

Dohotelového wellness centra máte v rámci pobytuvstup zadarmoa môžete neobmedzene využívať perličkové kúpele a rôzne podvodné masážne trysky, zážitkové sprchy, fínsku saunu, biosaunu, infračervenú kabínu, parný kúpeľ s esenciálnymi olejmi. Samozrejme, dostanete k tomu ajžupany.

Nechajte sa zaplaviť vlnou úplnej relaxácie a uvoľnenia, načerpajte nové sily a užívajte si pocit vnútornej rovnováhy a harmónie.V balení je tiež neobmedzené využitie fitness miestnosti Cardio room s vodným barom. Nájdete tu aj rotoped a bežiaci pás. Deti budú mať dostatok času na návštevu detského sveta (10.00 – 17.00 hod.). Pre deti je možné zapožičať hračky a pre ich pohodlie aj malé stoličky, stoly a postele.

Mesto Siófok

Kúpeľnémesto Siófokjehlavným mestom východného brehu jazera Balaton, známehobohatým aintenzívnym kúpeľným životom. Nájdete tu určite množstvo zábavy.

Istotnebudeteočarení pobrežíms vyhlásenými plážami, nazývanými ako Zlatý breh a Strieborný breh,ktoré ročne navštevujú tisíce domácich i zahraničných turistov.Obe pláže kúpeľného strediska sú oddelené prístavom, v ktorom kotvia plachetnice a v letnom období taktiež linkové a výletné lode, ako aj parník s diskotékou.

V okolí kúpeľov sa nachádza množstvo turisticky veľmi atraktívnych zaujímavostí, ako napríkladskanzen Szántódpuszta s jedinečnou ukážkou dedinského životaz 18.a 19.storočia, nádhernéhistorické mesto Tihany,kde môžete vidieť skalné príbytky mníchov alebo hrad Vázsonykö, ktorý je dominantou obce Nagyvázsony.

Dodatky:

  • Zariadenie je vybavené prístupom pre vozíčkarov.
  • Pri 1., 2., 3. a 4. variante nie je možné kupón využiť v termíne:28. 10. – 6. 11. 2016;

    13. – 25. 11. 2016;23. 12. 2016 – 1. 1. 2017; 14. – 17. 4. 2017 a 28. 4. – 1. 5. 2017.
  • Po obdržaní kupónu si čo najskôr zarezervujte termín pobytu v ubytovacom zariadení.
  • Rezervácia a overenie voľných termínov prebieha v angličtine, nemčine alebo maďarčinepriamo s ubytovacím zariadením.Ak potrebujete pomôcť s termínom rezervácie, pošlite žiadosť na e-mailinfo@jozko.sk. Do žiadosti uveďte meno ubytovacieho zariadenia, počet osôba požadovaný termín ubytovania.
  • Po rezervácii termínu pobytu sa prípadné reklamácie riadia podľa podmienok ubytovacieho zariadenia.
  • V cene kupónu nie je doprava, tú si už zaisťujete sami.
  • Nemáte auto? Nevadí! Nájdite si vhodnéautobusové alebo vlakové spojenie.

155 €
333 €

Kúpené
11x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
155 €
333 €

Kúpené
11x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

55
38
40
33