Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Načerpajte energiu v príjemnom horskom prostredí v obci Staré Hory v penzióne Daymont, ubytovanie s večerou formou "jedz koľko vládzeš".

37
Popis ponuky

Načerpajte novú energiu v príjemnom horskom prostredí v obci Staré Hory v penzióne Daymont, ktorý ponúka širokú škálu kvalitných služieb. Prídete si oddýchnuť, zašportovať do srdca Slovenska alebo oddýchnuť v saune.

Penzión DayMont sa nachádza len 14 km severne od centra Banskej Bystrice. Okolité prostredie ponúka možnosti celoročného športového, kultúrneho a spoločenského vyžitia. Tunajšie turistické chodníčky Vás prevedú nádherným prírodným prostredím národných parkov Nízke Tatry a Veľká Fatra a tým vytrvalejším ponúknu nezabudnuteľné výhľady na panorámu okolitých hôr.

Penzión poskytuje komfortné ubytovanie v 7 izbách s celkovou kapacitou 17 lôžok. Každá izba je vybavená vlastným sociálnym zariadením so sprchovacím kútom, TV so SAT príjmom, vysokorýchlostné pripojenie na internet.

Hostinec Gazdovského trhu nájdete v priestoroch penziónu DayMont na Starých Horách.

Okrem komfortného ubytovania, si môžete pochutnať na domácich sezónnych špecialitách pripravených zo surovín, ktoré boli vyprodukované v súlade s prírodou.

Súčasťou našej ponuky je fínska sauna, kde si po aktívnom dni môžete oddýchnuť a znovu načerpať energiu.

Okolité prostredie ponúka veľké množstvo celoročných aktivít - od kúpania v neďalekých aquaparkoch, cez turistiku až po cyklistiku.
85 €
135 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
85 €
135 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

35
18
Práve prezerá 37 ľudí
50
54