Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Kompletné čistenie interiéru a exteriéru s ochranou laku auta a možnosťou tepovania. Dajte si svojho miláčika vyčistiť zvonka aj zvnútra.

48
Popis ponuky

Čistenie parou je revolučný spôsob čistenia áut, pri ktorom sú nečistoty z karosérie a interiéru auta odstraňované efektívnym, no zároveň šetrným spôsobom. Chránite nielen svoje auto, ale aj životné prostredie, keďže tento spôsob šetrí vodu a nepoužíva škodlivé chemické prípravky.

Horúca para prenikne aj do tých najmenších štrbín a zbaví povrch nielen nečistôt, ale aj neviditeľných baktérií a mikróbov. Zároveň je k vášmu autu šetrná a nezanecháva žiadne mokré stopy. V kombinácii s kvalitným voskom zabezpečuje dlhotrvajúci lesk a odolnosť voči nepriaznivému počasiu.

Ručne nanášaný tuhý prírodný vosk získavaný z brazílskej palmy Copernicia Cerifera ochráni lak vozidla pred prírodnými aj chemickými nečistotami. Výsledkom je nielen ochrana, ale aj krásny lesk karosérie vozidla. Vosk od firmy Chemical guys sa vyznačuje vysokou trvanlivosťou (4 - 6 mesiacov) aj pri vozidlách používaných každodenne.
20,90 €
40 €

Kúpené
220x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
20,90 €
40 €

Kúpené
220x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

32
63
50
53