Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Vyrazte si užiť jedinečnú dovolenku na Liptov. Ubytovaní budete v útulnom penzióne Agrothermal, neďaleko obľúbeného aquaparku Bešeňová.

30
Popis ponuky

Užite si relax v termálnych bazénoch, jazdu na tobogánoch, výlety lanovkami na zasnežené kopce, objavte podzemný svet jaskýň alebo navštívte zaujímavé múzeá, galérie či skanzeny! Možností na Liptove je viac než dosť, stačí si len vybrať. Jednoducho, je to miesto pre najlepšiu slovenskú dovolenku.

Ubytovanie

Ubytovaní budete v 2-lôžkových izbách v útulnom penzióne Agrothermal. Každá izba má vlastnú kúpeľňu, WC a televízor so satelitným príjmom. Parkovať je možné priamo v areáli penziónu, ktorý má i predzáhradku.

Stravovanie

Počas vášho pobytu sa môžete tešiť na bohaté raňajky, ktoré sú podávané formou bufetového stola. Na jedálnom lístku v reštaurácii nájdete množstvošpecialít liptovského kraja.Rekreanti môžu taktiež využiť kaviareň s barom.

Tu si napríklad dajte chutnú kávu a pokochajte sa nad krásami Liptovského kraja.

Gino Paradise Bešeňová

Gino Paradise je raj vodnej zábavy a vy tu máte zvýhodnený vstup. Nachádza sa 400 m od penziónu. Po celý rok tu spoznáte silu geotermálnej vody, ktorá má pozitívne účinky na organizmus. Blahodárne pôsobí na pohybové a dýchacie ústrojenstvo, má priaznivé kozmetické účinky a dobre pôsobí na psychiku. Kúpalisko je v prevádzke denne, môžete si vybrať z 8 vonkajších bazénov s termálnou vodou od 26 do 39 °C a 3 vnútorných.

Tipy na výlety

Vlkolínec (17 km)

Vlkolínecje trvalo obývaná obec, ktorá bola v roku 1993 zapísaná do zoznamu svetového kultúrneho dedičstva UNESCO ako unikátny krajinno-sídelno-architektonický komplex. Nájdete tu drevené domy, ktoré sú raritou na Slovensku, ale aj vo svete. Krásny zážitok, ktorý sa oplatí vidieť aj počas zimných dní.

Demänovská ľadová jaskyňa (22 km)

Demänovská ľadová jaskyňapredstavuje severnú časť svetoznámych Demänovských jaskýň. Pozoruhodná je výskytom trvalej ľadovej výplne, bizarnými a mohutnými tvarmi podzemných priestorov, vzácnou jaskynnou faunou, ako aj bohatou históriou.

Dodatky:

  • Zariadenie nie je vybavené prístupom pre vozičkárov.
  • Pobyt platí len pri obsadenosti izby dvomi dospelými osoba.
  • Každá osoba musí mať zakúpený svoj vlastný kupón.
  • Kupón nie je možné využiť od 27. 12. 2016 do 3. 1. 2017 a od 14. 4 do 17. 4. 2017.
  • Po obdržaní kupónu si čo najskôr zarezervujte termín pobytu vubytovacom zariadení.
  • Po rezervácii termínu sa prípadné reklamácie riadia podľa podmienok ubytovacieho zariadenia.
  • V cene kupónu nie je doprava, tú si už zaisťujete sami.
  • Ak nemáte auto nevadí! Nájdite si vhodnývlakový alebo autobusový spoj.

30 €
43 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
30 €
43 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

33
Práve prezerá 37 ľudí
40
Práve prezerá 38 ľudí
40
62
Práve prezerá 39 ľudí