Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Fotorejuvenizácia - účinná metóda na omladenie pleti a liečbu akné. Krásna pleť bez vrások, rozšírených pórov či cievok aj bez make upu.

69
Popis ponuky

Fotorejuvenizácia pleti je pre moderné ženy najrýchlejšia a najúčinnejšia metóda na oddialenie starnutia.

  • IPL fotorejuvenizácia - vpravenie výživného séra ultrazvukom alebo 95 %-ným kyslíkom podľa výberu, konzultácie a odporučenia kozmetičky a následné osvietenie s IPL svetlom (klientka si môže vybrať z nasledovných sér: urea, colagen, miltivitamin, multimineral, koenzymQ10, argan)
  • Pri ošetrovaní akné bude do tváre vypravené výživné protizápalové sérum a následne pleť osvietená s IPL svetlom
  • Pri ošetrovaní pigmentových škvŕn bude do tváre vypravené sérum na pigmentové škvrny a následne pleť osvietená s IPL svetlom

Je to omladenie pokožky neinvazívnou terapeutickou metódou, ktorá pracuje na báze intenzívneho pulzného svetla /IPL/ a využíva princíp selektívnej fototermolýzy t.j. zničenia vybraných buniek teplom. Svetlom sa cielene prehrievajú len farebné zmeny pokožky, t.j. cievky, pigmentové fľaky, vlasy, chĺpky a kozmetické alebo kožné chyby, ktoré sa následne odstránia.

Zákrok je pomerne rýchly, bezbolestný, s pocitom drobného štipkania. Pred zákrokom sa ošetrené miesto natrie chladivým gélom a počas zákroku sú moderné IPL chladené softwarom.

Zákrok je obľúbený v jarnom a jesennom období ako tzv. lunch time terapia, pretože po ňom nezostávajú výrazné zmeny a klient môže ísť naspäť do práce. Zákrok treba opakovať v mesačných cykloch aspoň 5x.
9,80 €
31,50 €

Kúpené
86x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
9,80 €
31,50 €

Kúpené
86x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

58
61
79
64