Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Kačacinka a víno pre dvoch! Veľkí papkáči sa v Zlatej Lipe v Bratislave najedia do sýtosti za bezkonkurenčnú cenu.

68
Popis ponuky

Skvelé jedlo a príjemné prostredie atmosférickej reštaurácie sú tým pravým pre chvíle s rodinou, priateľmi či kolegami pri tanieri dobrého jedla. Príďte si aj vy vychutnať obľúbenú špecialitu - kačacinku s dobrým vínom.

Reštaurácia Zlatá Lipa sa nachádza na sídlisku v bratislavskej mestskej časti Dúbravka. Vonkajší vzhľad budovy nenápadne zapadá do okolia, takže návštevníka o to viac prekvapí vnútorný priestor reštaurácie, ktorý sme rafinovane zosúladili. Pred reštauráciou sa nachádza letná terasa s grilom a parkovisko s kapacitou 60 miest.

Zlatá lipa reprezentuje kvalitnú gastronómiu za ceny, ktoré si môže dovoliť každý. Príjemné domácke prostredie pre rodiny s deťmi, hladných študentov i zamilovaných v každom veku.

Denne ponúkajú 3 druhy zvýhodneného menu. Kuchyňa je charakteristická pre rodinnú reštauráciu, obsahuje predovšetkým široký výber pravej talianskej pizze, cestoviny, ale aj kompletné menu od predjedla, polievky, grilované mäsové špeciality, šaláty a dezerty. Pochúťkou je pravá talianska káva podávaná v rôznych spôsoboch. V oblasti nápojov ponúkame značkové slovenské vína a aj čapované pivo.

Pre vaše ratolesti je pripravený detský kútik na terase, tak aby ste ich mali pod dohľadom. Už nemusíte chodievať na detské ihriská, šmykľavky, pieskovisko, horolezecká stena pre deti, to všetko pomôže zaujať vaše dieťa.

Vynikajúca kuchyňa, príjemné prostredie a profesionálny prístup sú základným predpokladom na zorganizovanie najrôznejších firemných a spoločenských akcií. Nezáleží na tom či pripravujete firemné posedenie, svadbu, promócie, krstiny, oslavy životných jubileí, kar či narodeninovú oslavu, nájdete všetko čo potrebujete.
8,99 €
28,17 €

Kúpené
624x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
8,99 €
28,17 €

Kúpené
624x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

50
75
23
13